Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hova érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hova érdemes menni lánnyal télen, ahol ki lehet élni soft lábfétist, de nem lakás (ő benne vagy a dologban csak hely kéne)?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy lány aki több mindenben is benne volt korábban, ilyen barátság extrákkal a kapcsolatunk, bár egy ideje nem volt semmi mert én külföldön élek. Lábfétisem is van, és ezt az elmúlt időszakban nem igazán tudtam kiélni, és szerintem ő nyitott is lenne rá, csak egy hely kéne ahol ez működne. Nem gondolok semmi extrára, csak megmasszíroznám a lábát, és kicsit simogathana is a talpaival ott. Korábban sokszor kapott masszázst, de akkor jó idő volt, elmentünk erdőbe túrázni, ott levette a cipőjét, ez most nyilván nem működne. A lakás pedig azért nem működik, mert ő a szüleivel él, és én is a szüleimnél vagyok amikor itthon vagyok (amikor korábban összejártunk mindig üres volt az egyik lakás de ez most nem megoldható). Szóval elég hülye helyzet, mert ha leülnénk egy fotelra és ő zokniban lenne ugy minden további nélkül megfoghatnám és játszhatnék a lábával de így nem tudom mit lehet csinálni, viszont nagyon jól esne már...Esetleg valami tippetek van?

2021. dec. 2. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Zárjátok be a szoba ajtót
2021. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes írja. Vagy bezárjátok az ajtót vagy fizettek egy szobáért. Ugyanúgy ahogy egy aktusnál is tennéd, ez sem különb annál.
2021. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
olyan nehez kiberelni egy helyet egy ejszakara?
2021. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem, nem az anyagiakkal van a probléma, csak ez igy nagyon explicit lenne..legutóbb két éve feküdtünk le, utána külfdölre költzötem, utána is beszélgettünk, de picit természetesebben szeretném előadni a dolgot, szóval ha igy ráírnék hogy menjünk szobára az lehet kicsit sok lenne, de ha a lábával kezdenék valahol az valószínűleg nem zavarná, és meglátjuk hogy meddig mehetünk el
2021. dec. 2. 13:26
 5/12 A kérdező kommentje:
de nyilván nem sos a dolog, valszleg valamikor ide külföldre is ki tud jönni, csak nyilván minél előbb annál jobb, mert szép lábai vannak:)
2021. dec. 2. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
nincs keped a labairol?
2021. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha nekem meg lenne ilyenre a partnerem, tuti nem a helyen akadnék fenn! Vagy bérelnék, vagy valami havertól kénék kölcsön kecót.


Ez még a jobbik eset. Nekem van lakásom, de partnerem nincs rá.

2021. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Fura vagy
2021. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Szóval sunyiban, barátzónából akarsz masszázs útján kukisimit kicsalni. Hu de utálom már ne haragudj ezt a taktikát.

L

2021. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda mazlista vagy :)
2021. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!