Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Tetszett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tetszett már nektek valaha, nálatok alacsonyabb fiú, férfi?

Figyelt kérdés

Ti milyen magasak vagytok és kb. mekkora volt az aki tetszett?


Előre is köszi!



2021. dec. 2. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 176 cm vagyok, volt olyan srác, aki alacsonyabb volt (igaz, csak pár centivel) nálam és mégis bejött. Semmi se lett belőle, barátnője volt.
2021. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A parom 8cmvel kisebb mint en.
2021. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mert a személyisége, anyagi helyzete, külsője, stílusa, nem a magasságától függ.
2021. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem egy párom volt már 10-15cm-el alacsonyabb.

2021. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, sose láttam nálam magasabb nőt

193cm

Testépítő

2021. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
160 vagyok, kb. majdnem egy magasak voltunk. Nem lett belőle semmi, de mindig a magasabb férfiak vonzottak.
2021. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem mert sose láttam nálam alacsonyabb genetikailag rendben lévő férfit élőben 155 cm vagyok.

Akik töroeségben szenvednek és dokumemtumfilm van róluk sajnos eddig nem jöttek be.

2021. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
7-es,de biztos nem is akarsz nállad alacsonyabbat :D ritka a 155cm alatti pasi. nőkben cuki aki 155cm. az utolsó ex nőm 152 cm volt. én 176 cm vagyok. mondjuk volt 180cm nőm is,de én inkább az alacsony vékony nőkre bukom.
2021. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, hasonlót írtam (a dolog ritkaságára vonatkozóan), de azt egy szóval sem említettem, hogy nem akarok vagy nem adnék esélyt nálam alacsonyabbnak (aki korban illik hozzám).

Azt mondtam ha valakinek az alacsonyságát genetikai betegség okozza és másban is nyomot hagy az állapota akkor az eddig idáig nem jött be - persze lehet, hogy ettől függetlenül majd egy ilyen pasassal hoz össze a sors és beleszeretek, de ez nagyon valószínűtlen.

2021. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!