Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Volt már, hogy pl....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már, hogy pl. lovagláskor akaratotok ellenére elélveztetek?

Figyelt kérdés
És ilyenkor szóltok a Nőnek, hogy vége és szálljon le, vagy folytassa nyugodtan, hátha merev marad a farkatok? Egyáltalán észreveszi a Hölgy, hogy ti már elélveztetek?

2021. dec. 4. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

volt olyan, hogy nem bírtam lovaglóban, kutyában

mondtam a partnernek ha olyanokat csinál, vagy mond amiket tett, akkor nem fogom sokáig bírni


ha elmentem nem maradok merev, de volt már barátnőm aki álmomban meglovagolt (én aludtam végig, csak felkeltem amikor mondta forduljak a hátamra, aztán visszaaludtam)

azt mondta kb 10 percig voltam merev

2021. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Persze! Hát szerintem a nők többnyire érzik, ha elélvezek.

Szóval utólag már nem igazán kell szólni szerintem. Max előre, hogy készüljön a kilövésre! :D

36/F

2021. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Imadom ha a pasi elelvez ahogy lovaglok, pedig nem akar L
2021. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen volt már ilyen, hol ebben, hol abban a pózban jön a csúcs, mi ezzel a gond? Arra figyelj hogy a partnered is élvezze neki is "elég" legyen, ha túl hamar elsülsz akkor nyalj, ujjazz addig amíg megint nem leszel harckész.
2021. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Megmaszturbálódik?
2021. dec. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Észreveszi, peresze. Bánatos volt, megbeszéltük hogy vígasztalom kicsit, de elég rossz passzban volt, akarta is, meg nem is.

Együtt zuhanyoztunk, akkor már játszottunk kis tipitapit, aztán az ágyban izgattam ujjal a csiklóját, nem láttam, de éreztem, hogy elég nagy van neki, nagyot is élvezett ettől,

engem is jól felizgatott már, de annyira, hogy mikor beleült, annak ellenére, hogy tág volt, úgy tekert a csípőjével, szinte csomót kötött a f.omra, hamar elmentem én is, hiába nem akartam, utána már nem tudtam rávenni újabb körre.

2021. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek szerencsére ejakuláció után nem lankad le, csak érzéketlen lesz neki egy pár percig. De ahogy belémélvezett én folytatom tovább a lovaglást, csak konstatálom, hogy eldurrant. Mióta nem gumizunk és nem zavar a terhesség esetlegessége is, nem szól. De szólnia sem kell, tudom előre mikor fog élvezni, mert ismerem már. 33N
2022. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
én mindig lelankadok ha elélveztem. vagy hát nem rögtön, de 20 másodperc múlva már puhulok és lovagolhatatlan leszek..... de 10 perc kb és ismét harcra kész vagyok :D
2022. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy prostival volt ilyen egyszer, úgy 2-3 perc után. Kellemetlen volt, mert szóltam is neki, hogy állj, állj! De addigra már késő volt. Szerintem direkt csinálta.
2022. okt. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, többször is. Az egyiknek abortusz lett a vége...
2022. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!