Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szexelni szeretne mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szexelni szeretne mit tesz érte?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdést olvastam már itt az oldalon,és sok olyan válasz érkezik a kérdésekre ahol panaszkodnak egyesek hogy nincs szexre partnerük.

Annyi lehetőség van hogy szexeljen az ember...nagyon sok nő van a világba,sokféle,mindenki megtalálhatja azt a partnert,aki vevő rá.És annyi lehetőség sorakozik ebben a modern világba.Ismerkedős oldalak,appok sora,a személyes ismeretségek kialakítása mellett.Rengeteg lehetőség van hogy megismerjen valaki új embereket,és eljusson vele egy,vagy akár több szexig.

Szerintem akinek nem jön össze az egyszerűen csak nem tesz eleget érte.

És nem a fizetős lányokra gondolok :)



2021. dec. 5. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen egyet értek. Ott vannak a 25 körüli szüzek, nem értem, hogy egy lakatlan szigeten élnek, és sehol egy nő nincs?
2021. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Semmit nem kell tenni érte. A nőknek elég széttenni a lábukat, máris ott terem köztük valami. A jóképű és magas férfiaknak csak füttyenteniük kell, és megkaphatják bármelyik nőt. Amelyik férfi nem néz ki jól, az viszont csak pénzért juthat szexhez.
2021. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Hogy mit tesz érte? Talán próbál ismerkedni, randizni, végigjárni az utat az ágyig. Ami, tegyük hozzá nem könnyű, mert nagyon sok buktatója van. Elég egyszer-kétszer hibázni, és akkor kezdheted előröl az egészet egy másik személlyel. (Tapasztalat az ok, de nem mindenkinél működnek ugyanazok a "varázslatok".)

Az igaz, hogy sok lehetősége van mindenkinek, de abból a sok lehetőségből nagyon sok zsákutca is. (Sőt...)

Az is igaz lehet, hogy akinek nem jön össze, az nem tesz érte leget. Vagy csak nem áll módjában eleget tennie érte?! (Aki valamilyen hátránnyal indul ezen a versenyen?!)

Egy szó mint 100, nem könnyű. De ha az lenne, akkor meg az lenne a baj... :,D

2021. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2

Na ne csináld...

Én 170 magas vagyok,és nem engem szoktak kiszemelni a nők egy férfi társaságból ...szóval nem vagyok a legjobbképűbb :)Mégis minden korszakomba tudtam nőt találni szexre. Mert akartam,vágytam rá.Tényleg igaz az a kondás hogy nincs lehetetlen,csak tehetetlen!

2021. dec. 5. 18:35
 5/13 A kérdező kommentje:
* mondás
2021. dec. 5. 18:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 2006.-óta társkeresőzök, és szinte minden oldalon fent vagyok, de még egy nő sem volt, aki azt mondta volna hogy tetszem neki, és szeretne megismerni személyesen is. Erre mit tudsz mondani? Pedig nem vagyok rossz pasi, és a való életben már sok össze jött, de most még ott is egyre nehezebb!
2021. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Hát erre azt tudom mondani hogyha 15 éve társkeresőzöl nem rossz pasiként akkor valamit nagyon rosszul csinálsz!

Nagy a konkurencia egy társkeresőn.Kevés a nő,sok a férfi.Válogathatnak a nők.Nyilván a legjobbat szeretné választani magának mindenki,akármilyen kapcsolatról is van szó.Ki kell tűnni a tömegből.És hát a férfitársak többsége megkönnyíti ezt...mert olyan egyszerű mint a faék :) Alpári és gusztustalan módon közelíti meg a nőket.

Én nem jó pasiként online ismerkedés során több nővel is eljutottam már személyes találkozásig,szexig is.

Úgyhogy vagy nem jó a dumád,vagy keveset próbálkozol,vagy egyszerűen csak nem a megfelelő személyeknél próbálkozol,vagy nem megfelelőképp.

2021. dec. 5. 19:33
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
El tudod képzelni mennyi levelet írtam, chateltem stb. de válasz szinte alig jött, ami jött az meg olyan bunkó elutasító stílusban! Akkor miről beszélünk? Pedig nem vagyok egy hülye gyerek sem. Nem iszok, nem dohányzok, van 4. szakmám, stb. Szerintem a nők többsége nagyon magas lovon ül!
2021. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Nem tudom elképzelni mennyi levelet írtál,mennyit chateltél...de akkor nem eleget.Nem szabad feladni.Ha érezhetően nem válik be az ismerkedős szöveged,ami általában egy sablon szokott lenni.Akkor válts,fogalmazz meg egy másik sablont,amivel elindíthatod az ismerkedést.Próbáld meg úgy megközelíteni a dolgot hogy a nő szemszögét vedd alapul.Van egy nő,regisztrál egy társkeresőre,kap több napon keresztül rengeteg üzenetet rengeteg férfitól.Szelektál,sokszor hamar elege lesz a sok agyament gyökér miatt...felüdülés lesz neki egy jó benyomást keltő,normális bemutatkozó levelet olvasni.Vagy akár nyíltat,de őszintét.Az őszinteség is szimpatikus a legtöbb nőnek.

Magas lovon ülnek a nők,igen,mert válogathatnak,minden ujjukra kapnak pasit,még a legrondábbak is.

De ha nem vagy hülye gyerek akkor meg kell tudjad találni a módját hogy felvedd a kapcsolatot a neked tetsző nőkkel,és téged válasszanak,vagy legalább emberszámba vegyenek.Keltsd fel a figyelmüket,olyan indítást kreálj,amit nem dob azonnal a kukába.Aki több tucat levéllel küzd nap mint nap,az sokszor végig se olvassa normálisan az írottakat. Vagy épp olyan hogy hülye nő,és nem a normális benyomás kelti fel a figyelmét.Jókor kell jó helyen lenni,szerencse is kell hozzá.De hidd el hogy a kitartásnak megvan az eredménye.Próbálkozz különféle módokon,formákban,megfogalmazásban.

2021. dec. 5. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el hogy volt sok akivel nagyon jól el beszélgettem, és normális volt, de egy idő után eltűnt! meg hát a rengeteg kamus profil, aki lehet nem is az akinek adja magát! Egy lány írt rám ez idő alatt, hogy tetszem neki, de kicsit idős vagyok hozzá! Azóta a való életből, volt már nála is fiatalabb barátnőm, nem is egy. Hosszabb rövidebb kapcsolatra, és szexre is! Tehát nem a duma és a szöveg a rossz, hanem a nők hozzá állása! Szerintem! mert ugye a neten a névtelenségben, mindent megtehet következmények nélkül!
2021. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!