Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok szexelni, pedig nagyon vágynék rá?

Figyelt kérdés

Félek ha találok egyszer barátnőt akkor zavarni fog hogy nem tudtam kiélni, meg megélni a vágyaimat.

24 éves vagyok és jó ha 10x szexeltem. Nincs szerencsém nekem ebben.

Kicsit irigylem a lányokat hogy ők 1000x könnyebben jutnak hozzá.


Ismerek egy lányt aki sokat bulizik, sok barátja volt már, meg lehet kalandjai is voltak. Elször kicsit elítéltem, de végülis lehet jól csinálja, és később jó feleség lesz belőle.


2021. dec. 6. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
ööö... mi a kérdésed?
2021. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Akárhányszor egy lány szexel, egy fiú is (ha heteró kapcsolat) na erre várrjál gombot. Ez nem kérdés volt, hanem az ügyeletes hisztis.
2021. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Lány vagyok, szociális fóbiás.

Nem jutok hozzá könnyen.

Igazából sokan lefeküdnének velem(amíg nem ismernek meg, hogy milyen dinka vagyok), de én félek az új emberektől, nem bízok senkiben. Ha valaki udvarol már támadásnak érzem.

Egész életemben 2x szexeltem. 21 vagyok.

2021. dec. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és 20 éves, de nincs még olyan bizalmam, hogy összefeküdjek egy lánnyal. Soha nem is próbáltam, közel se kerültem egyhez, de nem érzek sokat ahhoz, hogy megpróbáljam azt. Én inkább romantikusan akarok közeledni felé, ha lehetséges. Nincs szociális fóbiám annyira.
2021. dec. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!