Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondanátok a pasitoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a pasitoknak hogy nagyon rossz az ágyban vagy csak valami indokkal szakítanátok?

Figyelt kérdés

Esetleg keresnétek mást és ő miatta hagynátok ez a pártokat?

A párom nagyon béna az ágyban. A mérete sem az igazi.

Nem szeretném megbántani azzal ha a szemébe mondom hogy nagyon nem jó vele a szex.

És idővel nem hogy jobb hanem rosszabb lett.


2021. dec. 7. 03:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Én elmondanám. Hogyan fejlődjön, ha azt hiszi minden rendben?
2021. dec. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Idő előre haladtával rosszabb lesz. Mondjad el neki mert ez sértődés ok hanem jövőkép. Hogy legyél olyannal aki kielégíteni képtelen? De miért huztad eddig el hogy most mi D meg neki? Korábban is ilyen volt? Miért vársz a végsőkig!
2021. dec. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Eleinte még próbálkozott hogy nekem is jó legyen néha.

De mostmár semmi. Eddig is nagyon ritkán sikerült. Talán 1hónap is van hogy nem csinál semmit hogy esetleg elélvezzek. De neki kell a kielégülés.

Nekem muszáj leszopni de ő még talán egyszer nyalt ki.

2021. dec. 7. 04:02
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Van 1000 és 1 pasi, aki megszakadna, hogy jó legyen neked az ágyba, mégis ő kell. Elgondolkodtató...
2021. dec. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4. Épp ez az hogy kell a fenének már ezek után.

Eddig még bíztam benne hogy változik de semmi. Egyre rosszabb.

Csak nem tudom hogy mondjam e neki hogy emiatt szakítok vagy ne.

2021. dec. 7. 04:13
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Mondj annyit, hogy már nem a régi a kapcsolatotok és elmúltak az érzelmeid. Nem kell ezt ragozni.
2021. dec. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Csak szakíts vele, teljesen felesleges beledörgölni a képét a bénaságába, megsértődne, fogadkozna, hogy majd jobban igyekszik. Sajnos az az igazság, hogy van olyan, hogy a pár tagjai nem illenek össze szexuálisan. Keress olyat, akivel minden működik (nem csak a szex, de a szex is).

Sok millió férfi közül válogathatsz.

2021. dec. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Elmondanám.
2021. dec. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonymousreview60 ***** válasza:
81%
Ha nem tudja meg, esélye sincs javulni.
2021. dec. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Pff nem nyal ki. Alap, hogy elmondanám neki, hogy ezért szakítok, mert egy tipikus önző f.sz!! Tudja csak meg!
2021. dec. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!