Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azthiszem a lányokhoz is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem a lányokhoz is vonzódom, lány létemre. Sőt, biztos. Jelenleg biszexuálisnak tartom magam, bár még nagyon fiatal vagyok. Elmondanatok a velemenyeteket a lent leírtakról? (johet rossz is, csak kerlek ne irjatok homofobiabol leirt valaszokat)

Figyelt kérdés
Anyukámat kérdeztem már erről a témáról, hogy mit gondol róla (termeszetesen meg nem coming outoltam) és ő aztmondta hogy mostanság ezt látjuk az interneten, és szerinte akár ez befolyással is lehet a szexualitásunkra. Ezen elgondolkodtam, és lehetséges hogy én is csak az internet miatt kezdtem el vonzódni a lányokhoz, vagy hülyeség?

2020. aug. 16. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Meg van rá az esély, hogy csak az "internet"-en látott dolgok miatt. Azt írtad nagyon fiatal vagy. Várj pár évet és ha akkor is ugyanezt érzed akkor coming out. Fontos, hogy győződj meg róla először 100%-osan mielőtt kijelented bárhol, bárkinek.
2020. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is így gondolom :)
2020. aug. 16. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A pubertásoknak ingadoznak a hormonjai, az is lehet hogy ezért érzed úgy hogy vonzódsz a saját nemedhez is. Ez még változhat, csak idő kérdése.
2020. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek, hogy a hormoningadozás miatt is lehetséges. Én is hasonlóan voltam 15-16 évesen, úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok 1-2 barátnőmbe lány létemre. Folyton együtt lógtunk, féltékeny voltam a többi barátnőjükre stb, aztán valahogy ez teljesen elcsitult ahogy leültek a hormonok és már abszolút heteronak mondom magam. (amikor én voltam kamasz még az internet nem volt ránk ilyen befolyással, mert igencsak gyerekcipőben járt)
2020. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezen nem éri meg gondolkodni. Úgyis az fog tetszeni, aki, de a coming out-tal tényleg várdd meg míg biztos vagy. Majd tudni fogod.
2020. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom mit jelent a nagyon fiatal, kb 13? Amúgy én is kb ennyi volam amikor elkezdtem komolyan gondolkodni rajta, lehet te is most ebben az időszakban vagy, aztán vagy rájössz hogy tényleg szereted a lányokat, vagy lehet hogy csak olyan szeretnél lenni mint ők és ezt érted félre.

Amit anyukád mond az internetről az valamilyen szinten igaz, de én úgy mondanám inkább hogy az elnyomott és még fel nem fedezett gondolataidat hozza elő. Tehát bármennyi leszbikus filmet is lát egy hetero lány nem lesz tőle az, kivéve ha addig is az volt csak elnyomta.

16/L

2020. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%
a legtöbb tinédzser érezte már magát biszexuálisnak a pubertása során, de a fentebb leírtak alapján ezt a hormonok okozzák. Majd később letisztul a kép, az interneten látott dolgoktól egész biztosan nem fog megváltozni a szexuális orientációd :)
2020. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Semmi gond nincs ezzel, majd kialakul. Ha úgy érzed nyugodtan próbáld ki milyen egy lányhoz közeledni. Semmilyen rosszat vagy szégyelni valót nem teszel. Fedezd fel önmagad.
2020. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!! :)
2020. aug. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!