Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori szexuális vonzalom,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori szexuális vonzalom,hogy csak a rendkívül kövér,extrém méretű nők hoznak lázba?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi,hogy másnak is van-e ilyen vonzalma.Mindkét nem véleménye érdekel.Létezhet olyan nő,aki csak a nagyon kövér férfiakra bukik? Bennem csak a + 150-160 kg-os nők ébresztenek szexuális vágyat.

Gyönyörűnek és izgatónak tartom az ekkora hölgyeket.



2021. dec. 7. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Voltak már hasonló kérdések és válaszok.

Többen voltunk így, aztán mindneki írja, hogy rájött hogy mennyire más a valóságban egy ilyen nővel... és marad az 1% aki a valóságban is szereti ezt.

Én is így voltam, szó szerint 2-3 éven keresztül. De két ilyen rövidebb kapcsolat és egy futó kaland után rájöttem, hogy ez mégsem normális.

Majd megtapasztalod te is...

2021. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Volt már egy-két kövér kedvesem,sőt 192 kg-os is.

Szerettem vele lenni. Volt amiben segítenem kellett neki,de örömmel tettem.Amúgy szinte mindent csinált:dolgozott,főzött,takarított,bevásárolt stb. Persze mindent lassabban csinált,mint egy normál súlyú.

A szex pedig csodálatos volt vele.Imádtam!!

2021. dec. 7. 13:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy benne vagy abban az 1%-ban :)


De reltív egyébként a csodálatos szex. Én is voltam 130-150 kg körüli lánnyal és például a 16-17 centis műszerem, először éreztem úgy, hogy talán még rövid is, mert ugye távolabbról hatolsz be a vastagabb zsírpárna miatt, eleve pár centi minusz mire eléred a az érzékeny részeket.


Meg hát maga a szexaktivitás, folyamat ha jónak is mondható volt bizonyos helyzetekben, azért emlékszek, hogy mekkora különbség volt egy 130-150 kilós nő és egy 80-90kg-os, bőven duci-husi lány között. Óriási!

2021. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ezzel azt akarom mondani, hogy pl. én továbbra is a molett, vagy enyhén kövérnek nevezhető lányok felé nyitok elsősorban, de óriási különbség van egy a fentebb említett két súly összehasonlításában, pedig a 80-90kg-os nő is (főleg ha nem számít magasnak) már bőven húsos, duci, "kövérke" kategória.
2021. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell, vékonyak a jók ember
2021. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen pasik, igen, szoktam nézni a tlc műsorát, az 1000-lbs sisterst és mindig meglepődök, hogy a 300 kg-s, fogatlan nőnek mindig van pasija. A legutóbbi még egész helyesnek is nevezhető.
2021. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy gyakorinak azért ez nem nevezhető, de mivel 3-4 milliárd férfi él a Földön, ha annak csak az 1%-ának ez jön be, az is 30 millió embert jelent.
2021. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én azért nem 300 kg-os nőkre gondoltam. Az már durva,főleg ha ki sem tud kelni az ágyból.Nekem a 150-200 kg-os nők a zsánereim.Helyes pofival....
2021. dec. 7. 14:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
1 millióból egy lehet, akinek ez bejön.
2021. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen létezik ilyen fétis, preferencia - ahogy olyan is aki pisi-kaki szexre izgul. 0.01% alá tenném az arányukat, előfordulási gyakoriságát a feederer mániásoknak. Ami nem mellesleg az egyik legegészségtelenebb parafília, konkrétan a másik ember egészségével, életével játszol.
2021. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!