Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori szexuális vonzalom,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori szexuális vonzalom,hogy csak a rendkívül kövér,extrém méretű nők hoznak lázba?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi,hogy másnak is van-e ilyen vonzalma.Mindkét nem véleménye érdekel.Létezhet olyan nő,aki csak a nagyon kövér férfiakra bukik? Bennem csak a + 150-160 kg-os nők ébresztenek szexuális vágyat.

Gyönyörűnek és izgatónak tartom az ekkora hölgyeket.



2021. dec. 7. 12:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok feeder férfi,csak szeretem az extrém nagy méretű nőket.

Amúgy az említett 192 kg-os kedvesem nem evett sokat,hormonzavaros volt,azért hízott meg ennyire.

2021. dec. 8. 09:49
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Egy 170 cm 65kg-os no mar kovernek számít!!!

Főleg itt

Az nem elég?

Meg a 170cm/50 kg-os nőnek is írjak, hogy dobjon le egy tizest, és akkor jól fog kinézni…

A vékony nők a nyerők, minnel vékonyabb, annál jobb, lehetőleg ne is létezzen…

Ne egyen, ne igyon,csak fogyozzon…

Egy nőnek meg kell felelni, arra valók, +1kg és kuka

2021. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Általánosságban igazad van.Azért vannak férfiak,akiknek a telt nők jönnek be.Olyanok is vannak-igaz kevesen-mint én,hogy csak a rendkívül kövér nőket szeretik.Nálunk kövérnek lenni bűn,az a férfi,aki szereti a nagyon nagy nőket nem normális.
2021. dec. 11. 09:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Azèrt a töltött galamb tpusú nők elèg sok fèrfinak tetszenek (tudom mivel èn is voltam már ilyen alkatú) de rajtuk kb. 5 kg felesleg van csak. Az ilyen 170/50-es gebèk pont olyan kevès fèrfinak jönnek be, mint a dagadtak.
2021. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pedig igenis az ilyen 170/50 nők az etalonok, lásd emily ratajkowski, itthon Horváth Cinco, Vasvári Vivien, Kecskés Enikő stb… értük rajonganak… az egy dolog hogy +5 kilóval meg lehet pasizni, de nem rájuk fogjak mondani, hogy hu bomba alak..
2021. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs róla, hogy kik azok akiket felsoroltál. A bomba alak nyilván nem a lapos mellű, alultáplált nőknèl kezdődik, legalábbis mifelènk ìgy van. Homokóra alkat, nagyobb mellek, normál testsúly nevezhető bomba alaknak.
2021. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező?

Pl : egy Ashley Graham testalkatú no már elég nagy pl? Vagy meg túl “vékony”?

2021. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Néztem róla több képet,ő max. teltkarcsú. Én kifejezetten kövér, 150 kg +-os nőkre gondoltam. A zsánerem 150-200 kg-os,helyes arcú nő.
2021. dec. 11. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!