Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnerkeresővel kinek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerkeresővel kinek mi a tapasztalata? Nők válasza érdekelne elsősorban.

Figyelt kérdés

1,5 éve szingli vagyok, és noha volt 1-2 kisebb kaland, azok valahogy az idővel eltűntek, így most elgondolkodtam azon, hogy regisztrálok egy hasonló oldalra. Párkapcsolatot most semmiképp nem szeretnék, de nyilván a testiség attól még hiányzik. Kinek mi a tapasztalata ezzel? Hogy néz ki általában egy ilyen beszélgetés/randi ha eljuttok addig? Negatív/pozitív élmények esetleg?

Köszönöm



2021. dec. 8. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik oldalra gondolsz?
2021. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szexrandit dobta fel a google elsőként, de bármilyen vélemény érdekel.
2021. dec. 8. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Miert nem egy szexpartnert keresel magadnak?
2021. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Én férfiként 2006-óta társkeresőzök, mindenféle társkeresőn, de még eddig egy csaj sem volt aki azt mondta volna hogy tetszem neki, és szeretne megismerni. Egy randim volt amiből semmi nem lett, mert a hölgynem elég érdekes elképzelése volt a kapcsolatról, egyel volt szex pár alkalommal, ott is aludtam nála párszor, de igazából nem tudta mit is akar, és egy lány volt aki rám írt, és azt mondta hogy tetszem neki, de kicsit idős vagyok hozzá. Nagygyjából ennyi a felhozatal, 15. év alatt!
2021. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában Tinderen keresek partnert, jó tapasztalatom van vele. Elég sok férfi ott csak szexet keres, a közelség is adott.

Tisztázzuk egymással mit akarunk, képről szimpik vagyunk egymásnak. Kis chatelés aztén minél hamarabb találkozó. Csekkoljuk egymást és ha érzünk bármi vonzódást akkor a következő alkalommal ágyba bújunk egymással (volt olyan is, hogy első találkozón sem bírtunk magunkkal)

24N

2021. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
5. ilyen nőt keresnék én is! Nem gond, ha komolyabb is alakul belőle! Sőt! Eddig minden csajt aki megismert, szerelmesre dugtam, és kapcsolat lett belőle! 4. voltam.
2021. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Én kíváncsiságból mentem fel és nagyon meg voltam lepődve, mert sokkal színvonalasabb volt a felhozatal, mint normál társkeresőn. Mivel nem gondoltam komolyan, ezért nem történt semmi, de két jóképű, vonzó, okos férfivel is egész jól elbeszélgettem.
2021. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szexrandit használtam régebben. Akadt egy-két értelmes figura, akikkel lett szex, de aztán rájöttem, hogy a végtelen levelezések és agyatlan/retardált pasik helyett inkább ismerkedem a való világban.
2021. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Csajoknak könnyebb. 10x annyi faszi van fent mint csaj, könnyen vannak. Főleg ha 10-ből 7 ráír, van miből válogatni és ő még rá se írt egyre sem. Nos fordítva már érdekesebb a szituáció. Írsz 50 csajnak, abból válaszol vagy 2. De kb pár sorban le is tudnak. Jé milyen érdekes nemdebár? Vicc
2021. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül? :)
2023. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!