Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokat, nőket kérdezném, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat, nőket kérdezném, mi a tapasztalatotok a szexpartnerkereső oldalakkal?

Figyelt kérdés
Már persze, aki volt már fent ilyen oldalon. Milyenek itt a férfiak? Nem túl alacsony a színvonal? Jó és rossz tapasztalatok esetleg?
2017. júl. 7. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is kérdeztem már ezt. :)
2017. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Lehet talalni egesz jo pasikat is,bar ketsegtelen ok a kissebseg.
2017. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
én inkább arra lennék kiváncsi hogy jó csajokat is lehet találni?
2017. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első es neked mi a tapasztalatod?


3.Kerlek ne offold a kerdesem, írj ki sajatot.

2017. júl. 7. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is azért volt kérdésem pár napja, mert ugyanezt akartam tudni, de több ajánlatot kaptam, mint választ.
2017. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

És mi volt velük a tapasztalatod?

2017. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
#6 Házas / állítólag nyitott kapcsolatban él / messze van / a "Hány éves vagy, merre laksz" kérdésekre sem tud hiba nélkül felelni / erőszakos / ha valamiért elutasítom, akkor sérteget /aranyos, csak én vagyok félős vele. Ezek voltak nagyjából. Nem véletlenül az eredeti kérdésre kerestem választ: időt, energiát spórolok, ha kizárhatom azt, aki messze van például.
2017. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a nőknek élőben is van elég jelentkező, úgyhogy ez csak egy parasztvakítás botokkal, kamuprofilokkal hogy a férfiakról minél több bőrt lehúzzanak, azzal hogy például fizessél hogy tudj üzenetet írni.
2017. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ebben is lehet vmi. De én most olyasvalamit keresek, ami élőben nincs ráírva az emberek homlokára. Szóval ez így most könnyebb lenne nekem. Marmint a keresgélés.
2017. júl. 8. 00:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az a valami?
2017. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!