Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy régóta kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy régóta kapcsolatban lévő nő hajlik arra, hogy legyen köztünk testiség, akkor miért annyit ír a találka napján, hogy ő csak nyalásra gondolt?

Figyelt kérdés
Mármint az sem rossz, de azt hittem, hogy aki változatosságra vágyik, az benne van egy normális aktusban. Vagy ez egyedi eset?

2021. dec. 9. 12:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű végre el akar élvezni és azt a nyalástól tud. Dugástól nem.
2021. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11-es, ahogy a nők többsége.
2021. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Na meddig jutottatok el a végén?😀
2021. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
13-as kérdése teljesen jogos. Szóval mi lett a program?
2021. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek, nem hittem, hogy ennyien írnak :)

A program jól alakult, gördülékenyebben ment, mint gondoltam, csak annyi volt ami meg lett beszélve, de én sem maradtam "tele". Elvileg lesz folytatás, de remélem nem zárja ki a későbbiekben a normális aktust.

2021. dec. 10. 09:00
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak nyalásra gondolt. És ahogy írod, meg is történt, és téged is kielégített, orálisan vagy kézzel, ha jól értem, mert nem maradtál tele, normális aktus viszont nem volt. Normálisnak értékeled a behatolást ezek szerint. Az a része hogy ment, hogy odaengedett magához? Megvolt a bizalom, ami ahhoz kell (nekem), hogy egy vadidegen férfit a lába közé engedjen? Mennyire ismertétek egymást? Most találkoztatok először? Simán ment neki, irányított, beszélgettetek közben? Nem volt zavarban? Nem voltál zavarban? Mindent pontosan tudtál, hogy az ő csiklójának mi esik jól, milyen erősen, hol, milyen mozdulatokkal, milyen hosszan? Ő mindent tudott ugyanígy a te testedről? Nem voltak kínos jelenetek? Nem nevettetek vagy szégyenkeztetek? Elindult egy érzelmi kötődés? Nem találta egyikőtök se különösnek, hogy mikor eljutottatok egymás nemi szervéig, akkor viszont még nem volt és igényetek se volt rá? Köszi a választ.
2021. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Komoly válaszok, egy kamugyanús kérdésre.
2021. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
mert otthon nem kap nyalást. téged meg majd nyalatni fog órákig, mást majd nem is enged,nehogy teherbe ejtsd a férje helyett :D közben kiverheted magadnak... ha megengedi :D
2021. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17


Olvastam egy rakás választ, amit nőt írtak más kérdések alatt, hogy nekik nem elég "csak" egy nyalás. Ebből adódott amit kérdeztem. Ennek melyik része kamu?

2021. dec. 11. 09:45
 20/20 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy lenyelte a csaj vagy kiköpte?
2021. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!