Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő belemenne kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő belemenne kapcsolatba ha ezt közölném vele az ismerkedés folyamán?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy rendes barátnőt, akit tényleg szerethetek, akivel közösen együtt tervezhetjük a közös jövőt, szóval egy normális életet.

De! Nem vagyok adhatom fel az eddigi életem amiben van egy nő, akivel remek a szex életünk, havi 1-2 találkozó, kizárólag testiség, csak szex, még nincs is köztünk kimondott testi vonzalom, egyszerűen csak a vágyaink egyeznek meg. Nem hagyományos dolgokról van szó, hanem kőkemény BDSM-ről. Amire nekem szükségem van, meg kell élnem ezt, ha nem élem meg újra és újra, akkor hiányzik és nem érzem jól magam. Ezzel együtt vagyok teljes.

Viszont azzal a nővel, akit lelkileg is közel érzek magamhoz nem szeretnék ilyen jellegű testi kapcsolatot, vele csak és kizárólag szenvedélyes, érzéki szeretkezésre vágyom, nem pedig durva tortúrákra. Azonban hazudni és titkolózni sem szeretnék előtte.


Van erre esély, vagy kizárt olyan nőt találni aki ezt elfogadja?



2019. júl. 11. 18:14
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

- vagyok

- életünk

2019. júl. 11. 18:16
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál hozzá, ha lenne egy ilyen lány, de közben őt is dugja valaki más?
2019. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2, a végtelenségig nyitott vagyok, számomra nem probléma ha mással/másokkal is szexel.
2019. júl. 11. 18:18
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz is, pár hónapig lesz csak működőképes
2019. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4, elárulnád miért csak pár hónapot tartasz lehetségesnek?
2019. júl. 11. 18:19
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon kevés nő van aki elviseli hogy a párja mást dug... Lehet egy pár hónapig igen, de ne nagyon számíts többre.
2019. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Terveznéd a közös jövőt... Ezért. Egy normális értékekkel rendelkező nő ezt nem fogja tolerálni évtitedekig. Hogy néz ki, ha gyereketek lesz? Apa keddenként megy keményen szexelni? Vagy mi? Ne nevetess már... Ez életképtelen így sokáig
2019. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

Készülj fel sokan fognak támadni ezert a kerdésert, ha nálunk ezzel állt volna elő párom, hát biztosan nem mentem volna bele, egy ilyen legális megcsalásba, de kivetelek mindig vannak, és ahogy telt múlt nálunk az együtt eltöltött evek száma, kicsit mas iranyba ment el szexuálisan az igényünk, de erzelem az idő miatt nem akartuk feladni, elhagyni egymast, túl nagy volt a ragaszkodas egymas iránt, ezert megbeszéltük ez csak szex " és adtunk egymasnak engedelyt ezt azt megélni !

Nem bantuk meg !

2019. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

6, köszi

7, igen. Apának ez olyan mint másnak a hétvégi foci.. apa ezt élezni, neki ez a kielégítő játék. De pl apa nem akarja anyát szadizni. De, rendben, persze megértem azt amit írsz, köszi a választ.

8, :) már megszoktam, alapjában nem vagyok az az átlagos gondolkodású ember, így sokszor ítélik el a gondolataim, megtanultam együtt élni ezzel, persze piszok nehéz, de ez van. A választ pedig köszi. Örülök, hogy nektek működik.

2019. júl. 11. 18:30
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok.


Köszi, és szívesen !



Apának ..... egy csaladban sincs a gyerek orrara kötve mi történik a hálószobaban.

Nálunk sem tudja a gyerek mit teszünk! És ez nem is tartozik rá !

2019. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!