Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen megdugnátok egy 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen megdugnátok egy 17 évest, ha kimondottan alkalmi kapcsolatra ajánlkozik fel nektek?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen botlottunk egymásba, sokkal idősebbnek néz ki. Miután kiderült, hogy ennyi idős, semmiképp sem akartam hazavinni, mert még nagyon fiatalnak gondoltam. Azonban azóta is beszélünk és ő azt mondja, hogy nem kell attól félnem, hogy kihasználom, vagy megbántom,ő is csak szexelni akar és alapból az idősebb pasikhoz vonzódik. Belemennétek egy ilyen viszonyba?

2021. dec. 11. 17:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ez bárkit is érdekel. Olyan régen volt, szinte el is felejtettem a kérdést:) Szóval végül beteljesedett a románc a lánnyal, mindketten azt kaptuk, amit szerettünk volna. Jó pár hónapig összejártunk egyébként, a szememben minden sztereotípiára rácáfolt, nem sejtettem, hogy ilyen fiatalon lehet valaki ilyen jó az ágyban. Annyira megtaláltuk egymást, hogy pár hónap után szóba jött, hogy esetleg több is lehetne, viszont itt kiütköztek a problémák, már csak a korkülönbségből adódóan is, aztán szépen vége lett. De szép emlékként őrzöm :)
2023. nov. 13. 21:28
 22/22 anonim ***** válasza:
A lany most 19. Még mindig formájának csúcsán van, sőt jópár évig ott is lesz még. Melegítsd fel aztán hajrá újra.
2023. nov. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!