Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan pasival, akinek a lábára van tetoválva a kedvenc focicsapatának a címere?

Figyelt kérdés
Mármint hátulra és nem olyan hatalmas tetkóra gondolok
2021. dec. 11. 18:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2021. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2021. dec. 11. 18:50
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Mert kétlem, hogy olyan hatalmas eszmei értéke lenne annak a tetoválásnak.

Én egyébként nem vagyok tetkó ellenes, de azt vallom, hogy azt érdemes a testünkre vésni ami sokat jelent számunkra. Nem pedig random mikiegeret amikor épp a disney fan korszakunkba vagyunk.


Egy fraditetkónak semmi értelme és eszmei értéke sem hiszem, hogy nagy lenne.

2021. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden gond nélkül.

Nekem is van tetoválásom, csak nem labdajáték kapcsán, hanem motorsport vonatkozásban. Az embernek életében vannak meghatározó szakaszok, amikre így vagy úgy szeret emlékezni. Jó formája ennek a tetoválás, amit később vagy megbán, vagy büszkén viseli.

2021. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%
3: Nana! Egy Fradi tetkónak legalább akkora az eszmei értéke mint a gyerek születési dátumának!
2021. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha igényes, miért ne? A tetovlasokkal nincs gondom, az ő dolga, hogy mi van a testén. Én viszletek a focitól, de attól még más szeretheti.
2021. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
3 egyébként meg ki vagy te, hogy azt mondd hogy ne tetoválja magára a kedvenc focicsapat címerét? Azt írtad hogy olyat érdemes ami sokat jelent az ember számára. Mi azzal a gond ha neki ez jelent sokat? Miki egéthez hasonlítani pedig elég erős. A futballcsapatok iránti "szerelem" nem egy korszak hanem életre szól. Szó szerint egy életre nem úgy mintha pl a te neved tetoválnám a seggemre amikor fél év után dobnálak mert fanyar vagy. Bár veled nem is jönnék össze az is fix! Igen átmentem személyeskedésbe de csak azért mert undorító a lekezelő okoskodó stílusod és ahogy lenézed más szenvedélyét babám.
2021. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem és egyáltalán nem a tetoválással van bajom, de egy pasi inkább gyúrjon vagy boxoljon.
2021. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es:

Kérlek, olvasd el újra amit írtam, mert úgy érzem nagyon durván félreismertél.

Lekezelő és okoskodó stílusom?

Mindenhol szubjektíven fejeztem ki magamat. Nem azt mondtam, hogy az univerzum törvénye, hogy minden olyan legyen amilyennek mondom, hanem azt, hogy én X és Y értékrendet vallok amibe nem fér bele az, amiről a kérdés szól.


A válaszodnál nem érdekel a személyeskedő rész, nem is vágyom rá, hogy össze akarj jönni velem vagy nem. De kérlek, akkor válaszolj támadással ha támadnak. Ha egy szubjektív véleményt bírálsz el A SAJÁT értékrended szerint, akkor olyan stílusba írkálj.

2021. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem ezen bukna a dolog. Ha amúgy minden stimmel akkor igen
2021. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!