Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék a barátom 20....

Mit vehetnék a barátom 20. szülinapjára? Gondolkoztam már párnán melynek egyik oldalán közös képünk van másik oldalán a kedvenc focicsapatának a képe, boron melyre gravíroztatok valamit, de nem tudom ezek jók lennének-e, sütök majd neki tortát is.

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna jobb ajándékot köszönöm előre is!

2014. jún. 30. 00:11
 1/6 anonim válasza:
Adj neki olyat, amire ha ránéz, a kapcsolatotok jut eszébe. Én ilyet adtam a barátom 20. szülinapjára, és nagyon meg volt hatódva. A torta jó ötlet. Meg szerintem ez a párnás is. De igazából semmi konkrét nem jut eszembe. Talán egy album, amiben a közös képeitek vannak?
2014. jún. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az albumot még korainak gondoltam, mert csak 3hónapja vagyunk együtt:|:)
2014. júl. 1. 17:56
 3/6 A kérdező kommentje:
mit adtál neki amitől meg volt hatódva?
2014. júl. 1. 17:56
 4/6 anonim válasza:
Egy olyan albumot, amibe beleragasztottam egy képünket, és köréírtam olyan szavakat, ami a kapcsolatunkra emlékeztet, a hülyéskedéseinket meg ilyeneket. Az albumot meg a Butlersben vettem.
2014. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez elég jól hangzik:)
2014. júl. 1. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én születésnapra nem nagyon szoktam olyan ajándékot venni, ami úgymond ránk emlékezteti, arra úgy gondolom, hogy ott az évforduló meg a Valentin-nap. Születés-névnapra általában olyan dolgot adok neki amit szeretne, ami hobbijával kapcsolatos vagy amit éppen megemlített egyszer-kétszer hogy jó lenne egy olyan. Szóval valami olyat aminek biztos örülne, használná, hordaná stb. Szerintem a születésnap róla szól, az évforduló pedig kettőnkről.
2014. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!