Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora rizikó esetünkben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora rizikó esetünkben a megszakításos közösülés?

Figyelt kérdés

A feleségemnek sajnos kiderült, hogy elég súlyos nőgyógyászati gondjai vannak (miómák, endometriózis). Épp, hogy csak rajta voltunk a baba projekten, amikor kiderült - szóval nem lenne gond, ha megfoganna a pici, viszont az orvosok óva intettek minket, hogy ugyan kicsi az esélye a teherbeesésnek (de nem kizárt), várjunk a műtét utánig, a magzat egészsége érdekében. Ez most a covid miatt lassan fél éve húzódik, és úgy néz ki, legalább még ennyit kell várnunk.


Az élet viszont menne tovább, élnénk mi is - és, mint minden egészséges pár, szeretnék egymás "társaságát" megkötések nélkül évezni.


Nektek mik a tapasztalataitok? Esetleg voltatok hasonló helyzetben? Merjük így bevállalni a védekezés nélküli aktust?


Köszi!



2021. dec. 12. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne
2021. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvost kérdezzétek meg, ő ért hozzá, ő tudja mi a konkrét helyzet nálatok. Ne akarjatok már okosabbak lenni nála.
2021. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Okosabbak nem vagyunk, csak kívánósabbak, na. Ő megmondta. Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, amennyiben van olyan
2021. dec. 12. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta az orvos, hogy várjatok a baba dologgal, akkor várjatok. Nem viccből mondta, gondolom nem akartok súlyosan sérült vagy halott magzatot, esetleg az anya sérülését. Teljesen mindegy a személyes tapasztalat, mert minden eset más. Legyen már annyi felelősség kettő családot tervező felnőtt emberben, hogy gumit húz, ha ezt mondta az orvos.
2021. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért utálom a pasikat, csak neki jó legyen... Húzz gumit, probléma megoldva.
2021. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom miért merül fel egyáltalán benned a kérdés is? Ez nagyon ijesztő, nem tudom hogy lehetsz ilyen onző és felelőlten. Na meg a leírtak alapján azt is kétlem, hogy szereted a feleséged..

Ahogy le is írtad, rohadt komoly betegség, nem viccből mondta az orvos azt amit vagy mert meg akar szívatni. A babának és a párodnak is komoly problémája lehet, te meg csak arra tudsz gondolni hogy gumi nélkül akarsz baszni? Jóistengyerele...

2021. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hiszitek vagy sem, nem én hoztam fel a témát. Igazából teljesen mindegy. Mint kiderült, közös az igény, nagy a kísértés, de pont az általatok felhozott okok miatt még nem tettük meg. Nem kell önérzeti kérdést csinálnotok belőle, de amiért jöttem, megkaptam. Köszi!
2021. dec. 12. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Újabb hím, aki kockára teszi a párja és a születendő gyermeke egészségét/életét, mert nem akar gumit húzni. Annyira önző, undorító hozzá állás.
2021. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ismi is ezt csinálta, aztán terhes lett, fogyatékos a gyerek, ezt akarjátok?
2021. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

A megszakítás nagyon nem biztonságos védekezés, de tévhit, hogy ne lenne más módszer. Ha gumit nem szeretnétek használni, és "meztelenül" akartok szeretkezni, ott van a pesszárium. Bár azzal sem teljesen olyan, mintha nem lenne semmi.

Nézz utána a "termékenységtudat" módszernek, azzal gyakorlatilag a gumi és a gyógyszer biztonsági szintjét lehet hozni (99,4%). Nekünk bevált, később pedig ha babát szeretnétek, akkor is segít.


[link]

2021. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!