Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora rizikó esetünkben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora rizikó esetünkben a megszakításos közösülés?

Figyelt kérdés

A feleségemnek sajnos kiderült, hogy elég súlyos nőgyógyászati gondjai vannak (miómák, endometriózis). Épp, hogy csak rajta voltunk a baba projekten, amikor kiderült - szóval nem lenne gond, ha megfoganna a pici, viszont az orvosok óva intettek minket, hogy ugyan kicsi az esélye a teherbeesésnek (de nem kizárt), várjunk a műtét utánig, a magzat egészsége érdekében. Ez most a covid miatt lassan fél éve húzódik, és úgy néz ki, legalább még ennyit kell várnunk.


Az élet viszont menne tovább, élnénk mi is - és, mint minden egészséges pár, szeretnék egymás "társaságát" megkötések nélkül évezni.


Nektek mik a tapasztalataitok? Esetleg voltatok hasonló helyzetben? Merjük így bevállalni a védekezés nélküli aktust?


Köszi!



2021. dec. 12. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív, hogy nem "megszakításos védekezés"-ről kérdezel, mint sok mások ezen az oldalon. Tehát jól tudod, hogy ezzel kockáztatod a terhességet.

Ne tegyétek, hallgassatok az orvosokra. Pár hónap élvezetesebb szex érdekében ne kockáztassatok beteg gyereket.

2021. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
#10: Kérlek ne reklámozz már teljesen megbízhatatlan módszereket másoknak, főleg ne olyanoknak, akik láthatóan szellemileg nem képesek ilyen módszerek alkalmazására. Az, hogy te a testhőmérsékletedből, a pinád színéből meg szagából és egyéb lehetetlen jelekből olvasva megmondod, hogy mikor van peteérésed, az legyen a te dolgod, de ne akarj már másokat is rávenni ilyenre. Én védekezés nélkül megszakítással se estem teherbe évekig, mégse mondom hogy mindenki nyugodtan csinálja ezt, mert nem tudhatod hogy másnak milyen a szervezete vagy mennyire 'szerencsétlen'. Rólam kiderült, hogy majdnem meddő vagyok, amiatt nem lettem soha terhes, de ha reklámozom a 'módszerem' még anno, akkor lehet másokat megszívattam volna. Te se tudhatod hogy mi zajlik a te szervezetedben, ne játszadozz mások magzatával.
2021. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

12#: Látom a vulgáris beszéd nagyon megy, valamint mások letámadása anélkül, hogy legalább utánanéznél pontosabban. Nem azt mondtam, hogy olvasson el 3 sort, és egyből alkalmazza, azt írtam, nézzen utána. Ha utánanézel, kiderül, hogy ezt igazából tanulni kell, hogy megfelelően alkalmazd. Valamint nem a saját példámat vetítettem ki egy társadalomra, nem tudom, feltűnt-e, de százalékos hatásfokot is írtam a kommentembe. Nincs 100%-os védelem, ez sem az. Ahogy a gumi sem, és a gyógyszer sem. Megfelelően alkalmazva viszont magasabb a biztonsága, mint magának a guminak, ami 98%-os, ez 99,4-99,6. Nem kell vakon követnie senkinek, de ennél az alpári stílusnál ha egy picit többet beletennél, és tájékozódnál a dolgokról, értelmesebb vitát tudnánk folytatni.

Szebb jövőt.

[link]

2021. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!