Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek most mit gondolhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Egy fiúval csak barátok vagyunk, de eleinte nagyon közeledett hozzám, de végül valahogy abbamaradt a történetünk. Utána baráti szándékkal újra hívott találkozni. Ott elkezdett velem flörtölni. Mindig nézegette a számat, és nagyon közel jött. Olyan közelségbe amilyenbe akkor szoktak jönni férfiak amikor mindjárt el fog csattanni egy csók. Utána én is közeledtem felé, volt 1 csók ami közben nem használtuk a nyelvünk, és aztán én bepróbálkoztam komolyabb csókolózással, de akkor oldalra tolta a fejem és megölelt hogy neki amúgy van barátnője már.

Ezek után elment az egésztől a kedvem, legszívesebben rá se akartam nézni, de csak folytatta, a nap folyamán még legalább 4x nagyon belemászott az arcomba, közel tolta a száját az enyémhez. De direkt nem léptem semmit.

Ma megint találkoztunk, megint a képembe jött, mint aki csókolózni akar, konkrétan rárakta a száját az enyémre, de most ő csókolt meg.

Utána azt mondta hogy szerinte szerelemmel szeretem őt meg vonzódom hozzá. Most ez így mi? Azt hiszi hogy szeretem? Vagy csak szórakozik? És vajon ő mit érez?



2021. dec. 14. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy kis hülyegyerek! /De valószínűleg Te is!/
2021. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Volt már. Vagy full kamu vagy tedd magad tul rajta
2021. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Szólj neki hogy vagy keféljen meg vagy ne csókolgasson.
2021. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez inkább a kamasz párkapcsolatba való... ha meg ennyire nem fogod fel a másik viselkedését akkor ne eroltesd a kapcsolatot.
2021. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Rossz helyre tetted a kérdésed - ez a tinirovatba való. A srácnak bejössz, de még éretlen fejben, nem képes kontrollálni a hormonoktól tomboló érzéseket, fellángolásokat.

A felnőtteknél a "de van barátnőm, nem akarom hogy szerelmes legyél" szöveg azt jelenti hogy meg akar búbolni de ne álmodozz kapcsolatról mert nem fogja a csaját lecserélni rád.

2021. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!