Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha így csináljuk akkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így csináljuk akkor mit gondolhat rólam? 22l

Figyelt kérdés
A pasi akivel ismerkedem azt mondta hogy ő allergiás a gumira, és ő nagyon megválogatja h kibe rakja bele, de velem lenne úgy. Bele is mennék, meg nem is mer izgat is meg félek is kicsit🙄 Ha gumi nélkül csináljuk-Pharmatex tabival- akkor kurvának/könnyűvérünek fog tartani?
2021. okt. 18. 11:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy is ! Inkább arra hogy a helyzethez képest milyen jól megoldod !
2021. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Miért lennél ettől könnyűvérűbb? a megoldás jó.
2021. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Ott a pont a #2-esnél :)
2021. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#2

Mikor találkoztunk én sem hittem el neki de oda dörgölte a gumit a lábához és piros,foltos lett..

De a válaszod tükrözi az értelmi szintedet. Köööszii :D

2021. okt. 18. 11:46
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

Lehet igaz, de lehet csak meg akar győzni arról, hogy kelljen gumit húznia.

Téged a pharmatex ugye még nem fog megvédeni az esetleges betegségektől. Aztán a másik, hogy annyira a teherbeeséstől sem véd, persze véd valamennyire, de hát közel sem 100%-os a hatásfoka, ezt mindenképp gondold végig, mielőtt belevágsz. Ha mégis így akarod, akkor legalább ne hagyd, hogy beléd élvezzen.

2021. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem fog kurvána/könnyüvérünek tartani vagy legalábbis nem ettől.


Az alkergiás dumát nyomja mindenkinek. Vagy elhiszik vagy nem.

2021. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!

#5

azt mondta h belém is akar élvezni. Én a terhességtől,meg az esetleges nemi betegségtől is félek.Mondtam neki hogy használjunk latexmentes óvszert,de az sem tetszett neki.

2021. okt. 18. 11:51
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

#5 vagyok


Ne hagyd semmiképp, hogy beléd élvezzen, a pharmatex ahhoz kevés.

Amúgy így, hogy a latexmentes óvszert is így elutasította, ez mutatja mennyire nem érdekli, ő semmiképp nem akar gumit húzni, amivel nincs is baj, de neked meg így nem kell belemenned.

Így elég egyértelmű, hogy önző, te kockáztass mindent, csak neki ne kelljen felhúznia semmit. Magadra gondolj!

2021. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Figyu! Gondolj arra, hány nőt dugott már meg ezzel a szöveggel. Hány helyről szedhetett össze akármilyen nyavaját. Lehet nem is rud rőla, hisz van olyan betegség ami évekig lappang, vagy férfiaknál tünetmentes.


Na meg ugye ott a terhesség. Ha kiszámolod a peteérésed,meg parmatex, vagy eset utáni tabletta akkor jó eséllyel megúszod de ugye garancia nincs.

2021. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%

Jönnek a GYK userek akik szerint még a gumi nélküli dugás gondolata is azonnali halált okoz :D


Kár hogy a szüleik nem gondolták anno így :D

2021. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!