Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van, akinek a kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akinek a kicsit teltebb női alkat jön be, de a hájasság kifejezetten izgatja?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy többen írtak arról, hogy a kifejezetten kövérebb, erősen molett lányok jönnek be nekik. Nincs ezzel baj, akinek ilyen ízlése van, de nekem ez kevésbé tetszik, szeretem, ha az összkép nem olyan "nagy", "széles".


De emellett borzasztóan lázba hoz a hájasság, puhaság, főleg a csípő, derék, comb, has tájékon.


Mikor a volt barátnőm (162 cm) meghízott 63 kilóról kb. 68-69 kilóra, még sokkal jobban begerjedtem rá, mint korábban.


Másnak is van hasonló ízlése? Akiket ennyire beindít a hájasság, de közben a közepes-duci méret és nem a kifejezetten molett, amit kedvel?


22/F



2021. dec. 14. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy van akik élnek-halnak a csípős-savanyú mártásért úgy olyan is van akinek pont ugyanez tetszik - ízlésnek hívják a dolgot.
2021. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is valamiért akkor gerjedt rám amikor meghíztam. 180 centivel voltam kb 65 kg, átlagosan bánt velem. Mikor híztam egy jó 10 kilót meg már a világ legjobb nőjének tartott (hasra és combra híztam). Pedig nagyon narancsbőrös lettem és én utáltam. Ja es Hozzáteszem az ő combjának a vastagsága feleakkora volt mint az enyém 😅
2021. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Minden normális pasi így gondolkodik. Kivéve akik még nem dugtak, válogatnak, pedig ami a vágyuk az csak photoshopban létezik:D


Ezért is maradnak szüzek hosszú évekig még.

2021. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Telt, nem elhízott nőket preferalom. Más nők szóba sem jöhetnek. Mióta eszem tudom csak ilyen nőkkel barátkoztam, vékony nőket nem tekintem nőknek. Nem vagyok nő gyűlölő csak a husosabb nők az idealjaim.
2021. dec. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Legalább nem veszünk össze, én a vékony, pálcika csajokat szeretem. Nyilván, van egy határ, de ez például nálam nagyon nyerő:


[link]

2021. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy test. Ráadásul gyerektest.

Arcát nem látni. De tökmindegy, úgysem lesz soha a tiéd.

2021. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!