Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek 18-30 éves férfiként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 18-30 éves férfiként, a kifejezetten a 35+, inkább 40+nők tetszenek, mi az ami vonzó bennük?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megsérteni, nem ez a célom, mindenki lesz középkorú, idős jobb esetben.

Csak erdekel.



2021. dec. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a pinájuk
2021. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem nem kifejezetten ez a korosztály izgató, de voltam ilyen nőkkel


van akinél simán anyakomplexus, vagy milfet akarnak...

azért felfogásban mások, mint a 20-asok (főleg az egyetemista réteg, mert ugye sokan még nem is dolgoztak)


nekem az idősebb partnereim valahogy beszélgetőtársként is jobbak voltak, több téma, változatosabb, komolyabb vélemények, tapasztalatukról beszélgetés stb


fiatalok körében is lehet hasonlót találni, csak nehezebb

2021. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár egy picit már 30 fölött vagyok, de mióta elkezdtek érdekelni a nők, azóta az idősebbekhez vonzódom.


Egyrészt jobban szót értek az idősebb emberekkel, és ugye ez már az ismerkedéskor előny. Másrészt nekem testileg is vonzóbbak mint a fiatalok.


Sajnos sokan közülük élből elutasítanak , pusztán a korom miatt. Szóval nehéz ügy.

2021. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Osztom a benyomásod és véleményed. Nekem is az a tapasztalatom, jobban szót értünk egymással. Nemcsak rövid, hanem akár hosszabb távon is.
2021. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában érettebbek mint a 20 éves csajok mert (tisztelet a kivételnek) a legtöbbet az érdekli mennyi pénzed van vagy mekkora a káród :P

a 30 felettiek már nagyrészt az érzelmeket keresik

2021. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden valamirevaló 2x éves pasi levarrt már több milfet. Ez az élet rendje!
2021. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!