Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha le akarok feküdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha le akarok feküdni a vezetni tanító oktatómmal? Szerintetek belemenne?

Figyelt kérdés

Elég nagy a korkülönbség, vagyishát saccolva sok, én 21 vagyok, szerintem ő kb 45. Elég sokszor beszél a szexről, van, hogy a vezetésbe is belevisz szexel kapcsolatos hasonlatokat. Minél többet beszélgetünk és "megnyílunk" egymás előtt annál jobban "mer" poénkodni így.

Legutóbbi órán már azt is mesélte, hogy volt már, hogy egy diákjával lefeküdt, és mint kiderült nincs is családja meg semmi. Azóta folyton rajta fantáziálok valamiért. És már csak 2 óra van a vizsgáig, nagyon sajnálnám, ha már nem találkoznánk.

Pedig nem bukok idősebb pasikra de annyira férfias szerintem ha valaki jól tud vezetni, ráadásul kicsit szigorú is és ez nagyon beindít... Már tényleg csak arra gondolok, hogy mikor, hol, hogyan tudnánk csinálni valamit.


Szerintetek lenne rá esély valahogyan? Nem gáz, hogyha fiatal lányként kezdeményeznék?


Amiket még csinál amiből úgy gondolom, hogy talán közelített felém.

- mindig elmondja, hogy jó a parfümöm, a hölgyek közül az enyém tetszik neki a legjobban

- jó a "kézmunkám" a váltóval, és ez mindenhol jól jön

- valami óvszer reklámot dobott föl neki a telefonja, és konkrétan megkérdezte, hogy én szeretem-e azzal csinálni...

- a legdurvább, hogy egyszer egy kivágottabb felsőben mentem (talán kicsit direkt😃), és kérdezte, hogy rakjon-e fűtést, bár ha nincs rajtam melltartó és hideg van ő annak csak örül... Nevettünk rajta. Aztán pár perccel később mondta, hogy nem ér ilyen felsővel mennem hozzá, neki így nem is kell fűtés a kocsiban elég hogy mellette ülök.


Csak nem tudom hogy lehet ilyen csak a stílusa, vagy tényleg kicsit rám mozdult... Szerintetek?


2021. dec. 15. 00:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Babám az eset leírása alapján egy esetben lehet köztetek szex: ha te belemész mert a pasi 100% hogy meg akar búbolni 😂
2021. dec. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem azért akarod hogy elsőre atmenj a vizsgán?:)
2021. dec. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
100%-ig biztos vagyok benne, hogy lefeküdne veled azok alapján amit leírtál. Szóval hajrá. :)
2021. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki már attól kőkeményen áll a cerka hogy mellette ülsz, mi a kérdés?
2021. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Aaaah na jó teljesen kész vagyok 😃😃
2021. dec. 15. 00:27
 6/28 anonim ***** válasza:
47%
Én is tőled bébi, erre a sztorira kiverem!
2021. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Sírok:D de aranyos vagy, hát ez ezermillió % hogy akar tőled valamit. Csak nem akar letámadni az autóban. Vár a reakcióidra, hogy 'visszaflörtölj'. Elég lenne csak úgy reagálnod ezekre a kis poénjaira és máris nyert ügyed lenne. Nem kell itt túlgondolni hogy hogyan kezdeményezz meg ilyenek xd csak reagálj szexin és venni fogja a lapot:) azért legyél óvatos, fiatal vagy még, nehogy rosszul süljön el. Ven róka a pasi, valószínűleg rafkós és nagy nőcsábász, ha ilyen szövegei vannak. Ha csak dugás és neked se kell semmi más, akkor is óvatosan. N
2021. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Kamu sztorira vered ki?:D
2021. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én oktatóm 60 fölötti volt, mégis megdugott minden arra hajló tanoncot. Állandóan potyogtak ki az óvszerek a kocsi ilyen-olyan tárolóiból.

Ne legyenek illúzióid! Minden számára vonzó tanítványának csapja a szelet

2021. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Feküdj le vele ha úgy látod, de azért ne gondolj ebbe semmi komolyat bele. Mindig azé a kedvenc parfüm illata aki épp mellette ül. :)

Évtizedes gyakorlata lehet a csajozásban ahogy rotálódnak a vezető ülésnél az újabb és újabb hölgy tanulók. Ezért is küldi a jeleket, mert felismeri már azt ha valaki hajlik a dologra. Valószínűleg te is csak egy strigula leszel akit majd kidumálhat a kollegájával kv mellett, azzal a kollegával aki valszeg szintén egy másik csajt pakolt meg. :) Aztán megy az élet tovább. Ilyen ez. De nem ítélkezem sőt, aki vevő rá az vevő rá, nagy forma az öreg!

2021. dec. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!