Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hazudtátok már azt csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hazudtátok már azt csak szexért, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Mennyi időt és energiát vagytok hajlandóak egy lányra "fektetni" ha csak szexet akartok tőle?


Nincs bűntudat miután szerelmesnek hazudtátok magatokat?



2021. dec. 15. 11:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem. Pénzzel és érzelmekkel kapcsolatban soha nem hazudik/blöffölök.


Legjobb az elején tisztázni ki mit akar.

2021. dec. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 orton ***** válasza:

#15: "Mint ahogy korábban mondtam: mert férfiak. A többség nem képes empátiára. Ezt már több pszichológustól is hallottam."


Úgy látom te se vagy képes az empátiára és nem tudod átérezni, ha egy férfinek lehetnek tök más morális elvei, mint egy másiknak.


Ez az egész mintavétel meg nem reprezentatív, hány szavazó van? 20? Úgy érzem hogy pár ember csak minden áron megerősítést akar találni arra, hogy minden férfi disznó, és nem akarja elismerni a saját hiábáját is, hogy szarul választ partnert folyamatosan. Könnyű így nyugodtan aludnotok, megértem, csak semmi jellemfejlődésen nem foktok átmenni ti sem.

2021. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!