Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csóknak mondható vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóknak mondható vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha az ajkakat érintjük össze de közben nem használjuk a nyelvünket az csóknak számít, konkrétan a szájrapusziról van szó

2021. dec. 21. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Az sima puszi
2021. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csók. A másik pedig nyelves csók. A szájrapuszi csak egy pillanatig tart
2021. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyértelmű. A szerelmemmel lassan indult, barátkoztunk, de még érintés se volt. Aztán egyszer beült az autómba, és az első sarkon megálltam, és megcsókoltam. Ilyen szájrapuszi volt, kettő is. És még aznap több.

Utóbb sokszor vitatkoztunk, csók volt-e, ő azt mondta, nem, csak puszi. De aztán, úgy fél évvel később beismerte, hogy megleptem, addig csak egy voltam a nem ellenszenves hódolói között, utána már tudta, hogy nem fog ellenállni.

2021. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!