Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexnél miért csak a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexnél miért csak a passzív fél élvezi?

Figyelt kérdés
Csak nálunk van ez vagy másnál is?
2021. dec. 24. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert egyedül nyomod
2021. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Tudnàm, h ez hogy került a hetero kategóriàba 😱🤔
2021. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ki fog derülni h tévedek de sztem a hagyományos hetero szexben is úgy van h a férfi aki dug az aktív, a nő akit dugnak az pedig a passzív.
2021. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Mert könnyebb az érzésre, élvezetre koncentrálni, ha nem kell melóznod. Akkor is élvezetes, ha te vagy aktív, csak akkor nem tudsz úgy ellazulni és átélni annyira.

Legalábbis nálam tuti ez van, ezért se tudok elélvezni lovaglóban (pedig elvileg a nőknek az előnyös póz). Csak misszionáriusban megy.

2021. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert heterokról van szó 😂 (fiú-lány 🥴)


Szóval akkor másnál is csak a passzív élvezni

2021. dec. 24. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, még erről nem beszélt nekem senki, fel sem merült bennem.
2021. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jobban élvezem, ha nem én vagyok az aktív, de el tudok menni pl. lovaglóban is.
2021. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!