Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a here izgatásától,simoga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a here izgatásától,simogatásától,nyalogatásától eltudtok élvezni fiúk?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annál intenzívebb ingerek kellenek (legalábbis nekem). Max. ha már 2 hete nem volt csapolva a bré akkor tudnék elmenni ennyitől.
2021. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Haat max ha azert a tovet megfogod, esetleg a fenekemnel is simogatva vagyok. De hosszadalmas lenne.
2021. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy exem volt, aki imádta a here izgatást. Szex közben is simogattam neki, az orálnak elengedhetetlen része volt. Volt, hogy pár percig csak a heréit izgattam szájjal, és egyszercsak az arcomon folyt a sperma. Nagyon meglepődtem, de ő se gondolta ezt. Szóval igen, van ilyen. De pl a mostani párom kikötötte, hogy neki ez nem jön be, ahány férfi, annyi technika.
2021. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szexuálisan nem annyira érzékeny pont a here, szóval én nem tudnék, ad egy kis pluszt de kb ennyi.
2021. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elélvezni csak ettől biztosan nem tudnék, de felizgat. 30f
2021. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as es 4-eshez csatlakozva: Nekem sem jelent kb. semmi pluszt, kulonlegeset a hereim erintese, "izgatasa".

Valahogy olyan ertelemben kellemes mintha barmelyik testreszemet simogatjak, pusziljak stb. De ennyi.


28f

2021. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én volt már hogy elélveztem a heréim izgatásától. Igaz, sokáig kell ingerelni.
2021. dec. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem és nem is szeretem
2021. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max ha előtte a farkamat felizgattad annyira hogy csak kevés kell az élvezéshez
2021. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Imádom a hereizgatást, de sajnos csak önmagában ez a merevedés fenntartásához sem elég nekem.
2021. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!