Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megujjazott, csókolózott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megujjazott, csókolózott, orálisan kielégített mégsem akar megdugni. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy csávó akivel jó ideje alakulgatnak a dolgok. De mikor várnám a szexet vagy nem mond semmit vagy terel azzal, hogy nem lenne túl aktív. De akkor minek ujjaz meg és nyal ki? Láttam a farkát. Énis kényeztettem őt. Nem látok semmi hibát rajta.
2021. dec. 26. 03:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért tőlünk kérdezed? Segítek: Figyi Géza, jólesik amit csinálsz, de nagyon kívánlak, szeretném, ha meg is dugnál.
2021. dec. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Mert hal szagod van, lehet fél egy betegségtől.
2021. dec. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De hiába kérdezem csak terel. Nem vagyok büdős egyáltalán. Hosszú ideig nyal és ujjaz magától is. Kérni se kell. De eddig akár hányszor nála voltam csak ez volt.
2021. dec. 26. 03:50
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
De mi honnan tudjuk ezt? Akkor lökd hanyatt, és ülj bele. Vagy szorítsd sarokba, hogy mondja meg, vagy ennyi volt. Vagy mittudomén, nekem mindig meglepő, hogy felnőtt emberek képtelenek beszélni a szexről.
2021. dec. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg tőle miért nem dug meg!

Nem egyszerűbb lenne mint itt vadidegen embereket kerdezgetsz!? Mi honnan tudjuk hogy miért nem dug meg?

Lehet hogy nem tudná megdugni mert lankadt lenne mikor behatolnak. Fa.sz tudja.

2021. dec. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Honnan tudod hogy nem vagy büdös?
2021. dec. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szűz még. Fél hogy bénázik. Ugyan ez volt velem is. Beszéljétek meg kulonben hónapokba is telhet mire feloldódik.
2021. dec. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet attól tart ,hogy kevés lesz neked és így elveszít.

Kérdezd meg tőle ha terel a témát mond neki hogy válaszoljon ne beszéljen félre.

2021. dec. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Ne hidd hogy dugni jobb mint egy fergeteges nyalás. De nyalni is lehet rosszul! Talán meg kellene beszélned vele hogy hogy lenne jó a nyalás. Egyébként nagyon kamu ízű a kérdés.
2021. dec. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert fél hogy felcsináltatod magad.
2021. dec. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!