Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért a csak szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért a csak szexet akar kapcsolat helyett?

Figyelt kérdés

Annyira idegesít hogy kevés lány akar kapcsolatot. Meg sok lány azt hiszi attól lesz jó nő ha minél előbb lefekszik a fiúval. De szerintem ez nem így van. Sajnos nagyon el lett rontva ez az egész ismerkedés. Már elvárás a 2.randin a szex. Meg az hogy sok lánynak már természetes az hogy kalandozik, smárol bulikba.


Nagyon nehéz emiatt normális lányt taláni.


2021. dec. 23. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb nő párkapcsolatot akar, nem tudom te miről beszélsz. Attól mert valaki belemegy alkalmi kapcsolatba nem lesz kevesebb, de pedig nem leszel attól több mert tartogatod magad.
2021. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Hányszor akarod még ezt kiírni? Én meg pont ellenkezőleg azt tapasztalom hogy mind kapcsolatot akar és ragaszkodnak ehhez a semmihez.
2021. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, ez már megint a sokadik ilyen kérdés.

Lányokról beszélsz, nem nőkről, így gondolom elég fiatal korosztályról van szó. Miért kéne egy fiatalnak egyből lekötnie magát? Azért egy tartós kapcsolatnak vannak nehézségei is ám, rengeteg kompromisszum, elfogadás. Az sem teszi könnyebbé, hogy mindenki szülőkkel él még. Szerintem aki vágyik a bulizásra, kalandokra, az nagyon jól teszi, hogy most éli ki, és nem 30-on felül próbálja bepótolni.

Nincs azzal gond, ha neked nem erre van szükséged, de ne a lányokat hibáztasd. Alapvetően sose másban keresd a hibát, ezt tanuld meg. Különben úgy éled majd le az életed, hogy mindig másokra fújsz, amiért neked szar életed van.

2021. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
A kapcsolat része a szex.
2021. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
mert a szex jó, és ha nem fér életemben kapcsolat, attól még kell
2021. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
legtöbb lány kapcsolatot akar nem szexet
2021. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem akarnak ingyen bejárónő lenni, és xaros gatyakat mosni.
2021. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Már megint megy a nyafi. Senki sem tiltja meg neked hogy olyan lányoknak udvarolj akik hetekig akarnak várni az első csókra, vagy hónapokig az első együttlétre. Vannak ilyen nők is, na hajrá, ne itt picsogj.
2021. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. már csak azért akarok(ha akarok) kizárólag szexet, mert ettől többre nem tartom érdemesnek a hímek nagyobb részét. A kisebbik rész meg már rég elkelt, így ezekkel sem tudok mit kezdeni. Lehet megsértődni.
2021. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De hol is van ilyen csajszi ??????
2021. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!