Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, mit lehet tenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, mit lehet tenni kronikus punciany eseten?

Figyelt kérdés

Egyszeruen belezsogok, annyira hianyzik a szex, fel eve nem dugtam senkivel... :( A k*rvazas szamomra nem opcio, egyszer kiprobaltam, de pont azt a reszt nem kapom meg, ami hianyzik, hogy egy szamodra vonzo ember elvezeset / elvezkedeset idezd vele elo. Minden nap tobbszor is kiverem, de ugye ezzel sem kapom meg, amire vagyom, csak kb szinten tartom magam. Olyan ez szamomra, mint valami drog kb.


Ismerkedesben nagyon bena vagyok, pedig annyira nem is vagyok csunya, meg ugye az sem nagyon megy, hogy kamuzzak azzal, hogy kapcsolatot szeretnek, es a csok 99,99%-a nem akar szexkapcsolatot, de neg alkalmit sem. Mit csinalnatok a helyemben?


28/F



2021. dec. 28. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
*csok = csajok
2021. dec. 28. 18:29
 2/5 A kérdező kommentje:

*punciany = puncihiany


Nem megy ez sem most... :D

2021. dec. 28. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj valami társkeresőre.
2021. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csináld azt, amit egy férfi ilyenkor tenni szokott

Csajozz, ismerkedj

2021. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsapod, az nem segít?
2021. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!