Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves fiúként ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiúként ez normális?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy "szervileg" normális-e hogy csak napi egyszer vagyok képes elélvezni, és ha többször kellene, akkor egyszerűen fáj, és nem tudok semmit sem tenni ellene. Ezzel orvoshoz kellene fordulnom, vagy ilyen előfordul? Még nem talákoztam hasonló jelenséggel/emberrel.

2021. dec. 29. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen vagy alapból. Túl érzékennyé válik? Vagy, hogy fáj?
2021. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azt érzem, hogy nem tudnék mégegyszer elmenni,olyan, mintha vagy 6-szor elmentem volna, és ha erőltetem, nagynehezen el tudok menni, de egyáltalán nem jó érzés.
2021. dec. 29. 01:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem szervi baj. Lehet ilyen vagy, sejtem, hogy miről beszélsz, nekem akkor volt ilyen mikor régen pl napi 3-6 szex volt az akkori párommal.

De ne csüggedj, ha sokáig bírsz egy menetet akkor tudod balanszolni a dolgot majd élesben.

2021. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Alacsony a libidód. Egyél sok fehérjében gazdag ételt és mozogj.
2021. dec. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont elég az, ilyen vagy.

HA 175 centi vagy ne akarj 190 lenni.

Ilyen a genetika.

2021. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En is egylovetu vagyok. Van aki egymas utan el tud menni tobbszor is. Van aki nem. Genetika.
2021. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis
2021. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!