Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha nem igazán vágyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem igazán vágyom a szexre?

Figyelt kérdés
Nem kívánom annyiszor, mint például a barátnőm. Számomra nem arról szól a szex, mint a legtöbb ember esetében (főleg férfiak esetében), nem úgy tekintek rá, nem kívánom annyira. Nincs nagy fokú késztetésem, és nem azért, mert nem volt még részem jó szexben. Nem tudom, hogy mennyire lehet így hosszútávon kapcsolatban élni, mivel ez az első kapcsolatom.

2021. dec. 30. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem gond lenne, nem is lennék együtt igy kapcsolatban egy férfival.
2021. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
73%
Nem baj. Nem egyforma a libidótok, az emberek eltérőek. Majd ez lesz az egyik indok, ami miatt szakít veled.
2021. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, de azért lehet, hogy egy szexuálpszichológushoz elmennék a helyedben, mert lehet, hogy valami lelki probléma miatt van így, amit lehet kezelni.
2021. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs lelki problémám. Érzem, hogy nincs. Meg nincs is miért. Csak nem kívánom annyira.
2021. dec. 30. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az tök jó. De én pl. azt hittem két hónappal ezelőttig, hogy nincsenek gyerekkori traumáim. Aztán poénból elkezdtem visszagondolni, hogy milyen rossz események voltak gyerekkoromban. Mostmár mást gondolok erről. De ezt csak mesélem, remélem neked nincs, tényleg! 49f
2021. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek. Gazdagságban nőttem fel, lelkileg és tárgyilagosan is.
2021. dec. 30. 19:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szuper, király, örülök! Nem bántásból írtam!
2021. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonymousreview60 ***** válasza:
Az tök jó. Ebben az esetben vagy nem kívánod annyira őt, mint hiszed vagy szeretnéd, és emiatt nem szexeltek annyit, mint ő szeretné. Vagy tényleg alacsonyabb a libidó. Mindkét esetben ez hozzájárul majd a szétmenésetekhez.
2021. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 exronin ***** válasza:
100%
Szerintem nem szereted a lányt.
2021. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!