Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ilyenkor ezt ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor ezt ti hogy értitek? L

Figyelt kérdés

Ha egy pasi napokig könyörög szinte egy képért, és nagy nehezen küldök neki( nem szeretem magam fotózni) azt írta rá h szexi és h lehet h az övé leszek.


Ez azt jelenti h még ő sem tudja h mit akar tőlem?


2021. dec. 30. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha jól alakulnak a dolgok akkor köztetek akkor a magáévá tesz.
2021. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ez azt jelenti a csávó egy tipikus nethuszár lúzer, aki élőben képtelen csajozni és saját magát szénné alázza, hogy egy lánynak könyörög meztelen képért ahelyett, hogy férfi lenne és elhívna élőben és ott lenne egy randi/tali. De a lány sem különb, aki ilyen csávóval tartja a kapcsolatot, mert nem látja fától az erdőt. (Csávó egy 0 és problémás alak)
2021. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Téged akar, mert biztos nagyon szép vagy, de ha nem, akkor is tetszel neki. Ő tudja, mint minden férfi szeretne a pároddá válni. Kérdés csak az, hogy neked is tetszik ő ? De ez semmi, meg is kellene ismerni, a lelke is tetszik majd ? Képről az nem fog kiderülni.
2021. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Azt jelenti hogy az asszonya leszel, magévá tesz
2021. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2

Előbb inkább kérdez.

Már többször taliztunk😅

2021. dec. 30. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Annyit jelent hogy van rólad képe, (ha volt eszed akkor nem intimfotó) amit bármikor kipakolhat a netre a profil linkeddel. Most ez a menő csak szólok. Óvatosan a képküldözgetéssel.
2021. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Azt jelenti, hogy ez egy szánalmas idióta.

Nekem ilyet írna valaki...fuh mit kapna a nyomorékja. Persze nem mindenkinek van egészséges önértékelése. Nyugodtan ismerkedj tovább ezzel a fasszal, aki benyögi hogy meg fog baszni.

2021. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem. Olyan fotót küldtél magadról, amit másnak nem mutatnál?

Ettől függetlenül, szeretne veled testi kapcsolatot is, még ha ilyen kissé szokatlan módon is fejezte ki magát.

Én is szoktam azt mondani csinos lányoknak, hogy az övék leszek, ha akarják. Nevetni szoktak ugyan rajta, de még egy se mondta azt, hogy rendben.

(Akikkel kapcsolatba kerültem, azokkal nem bohóckodtam.)

2021. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Többször taliztatok de nem kúrt meg. Jó nagy nyomorék ez a csávó.
2021. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Igen. Egy alvós szettes fotót, de persze semmi olyan nem látszik rajta.


Azt elfelejtettem megemlíteni h mi ismerkedésünk elején azt beszéltük h max csak szexelnénk egymással mert a távolság miatt nem tudnánk kapcsolatban lenni. Szval az h ha azt mondja h megd*gna azzal nincs nagy gond, csak olyan mintha egyszer akarna egyszer meg nem.


#9

Legalább nem olyan mint sokan mások h első randin megakarnak dugni és nem lehet levakarni.

2021. dec. 30. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!