Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire értitek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire értitek meg egy lány problémáit?

Figyelt kérdés

Bevállalnátok egy párkapcsolatot egy olyan lánnyal aki pszichológiai problémái vannak a szexuális témával (megerőszakolási kísérlet, zaklatás, molesztálás, rossz párkapcsolat) emiatt nem akar hosszabb ideig szexet bevállalni a párkapcsolatba?

Képesek vagytok a szexuális vágyatok elé tenni a párotok problémáit?



2016. szept. 25. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de gondolom a bizalom elnyerésére külön hangsúlyt kell fektetni, így nyílván türelmesebb lennék mint normális esetben.
2016. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
igen, párom hasonló cipőben járt de már feltudta dolgozni mert jó helyre került..mellém, aki mellékesen pszichológus. igaz egy évbe telt de már rendben van
2016. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Ha olyan a lány, nem tartom lehetetlennek! :)
2016. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem játszik rá akkor persze... Számomra egy párkapcsolatban a szexualitás csupán másodrendű
2016. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

"emiatt nem akar hosszabb ideig szexet bevállalni a párkapcsolatba?"


Ez nagyon jó kifogás, hogy ne kelljen dugni. Persze gondolom amikor pénzt kell költeni akkor semmi bajod.


"Képesek vagytok a szexuális vágyatok elé tenni a párotok problémáit?"


Nem. Egy Párkapcsolathoz egészséges lélek kell, és ha neked nincs akkor ne akarj senkit magad mellé hanem előtte oldd meg a bajodat.

2016. szept. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sajnos voltam már hasonlóban. Én speciel túlélő vagyok, ha kell elintézem magamnak xD így belementem..volna, de a csaj rövid időn belül inkább azt mondta hogy vége. persze azóta is nagyon jóban vagyunk, meg megtörtént az áttörés is^^ De nem voltunk együtt igazából soha, de ha akkor nem mondja hogy így nem, akkor lettünk volna, és vállaltam volna a dolgot. Persze ez igazán hosszú távon csak akkor működik, ha igazán nagyon szeretitek egymást.
2016. szept. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Borzalmas volt. Egyszer voltam ilyen lánnyal és soha többet. Az első barátja állítólag 15 éves korában szinte megerőszakolta, ezért nem tudta élvezni a szexet. 20 éves volt, amikor együtt voltunk fél évig.


Nem szopott. Soha. Egyáltalán. Azt mondta akár ha dugják, akár ha nyalják, nem igazán élvezi. Az első pár hónapban csak sötétben volt hajlandó szexelni és később is sokszor mondta hogy csináljuk sötétben. Ha kinyaltam, utána nem lehetett csókolózni. Spermát szigorúan csak a hasára és hátára lehetett lőni.

Ráadásul az volt a durva, hogy külsőre fullos nő volt. Szép arc nagyon, gyönyörű karcsú alak, formás mellek, jó segg, stb. Talán ezért is bírtam ennyi ideig mellette, de még egyszer nem vállalnám be.

2016. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gyengédséggel, odafigyeléssel lehet oldani az ilyen negatív tapasztalatokból adódó gátlásokat. Persze embere válogatja, hogy mennyire hajlandó foglalkozni ezzel, vagy simán keres mást.

Ha nem érdekli, hogy megértést kell tanúsítania és a rossz élményeidet, emlékeidet kell feledtetnie akkor keress mást!

2016. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ugyanezt akartam írni a másik oldalnak is:


Ha nem akarsz megértést tanúsítani és a rossz élményeit, emlékeit feledtetni akkor inkább keress mást, ne szarakodj ilyennel. Gyorsabban találsz egy kevésbé traumatizált embert, minthogy ezt a mostani traumatizáltat próbálod megjavítani.

2016. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

5#, egyrészt irigyellek, hogy neked nem volt még semmilyen komolyabb lelki traumád, ami miatt bizonyos dolgokra képtelen voltál x ideig. Másrészt szomorú, hogy az eddigi barátnőid a pénzedre utaztak. Hidd el, vannak olyan lányok akik utálják ha egy férfi fizet nekik valamit vagy ajándékot vesznek nekik. (Például én is ilyen vagyok.)


A többieknek pedig köszönöm a válaszokat, valóban hasznosak voltak. :)

2016. szept. 26. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!