Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettebb nők, szerintetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb nők, szerintetek a fiatal vagy az idősebb pasik jobbak az ágyban?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 30 pluszos, de akár a 40 feletti nőket is kérdezem, akik sok pasival voltak már együtt, hogy kik tudnak jobban megdugni, a huszonéves, vagy a 30 feletti pasik?

Ugyanis én mindig is a fiatal, velem egykorú csajokra buktam, legalábbis ezt hittem. Aztán most mégis úgy adta a sors, hogy inkább idősebb nőkkel kerülök flörthelyzetekbe, és le is feküdtem már egy 36 éves nővel, és isteni volt... És most lenne lehetőségem szerintem két idősebb nővel is, csak félek, hogy kevés lennék hozzájuk. Szerintetek? 25f



2021. dec. 30. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Erre én is kíváncsi lennék. 25 évesen 50 éves nővel. Nagyo. Kilróbálnám egy személlyel, csak biztosan kevés volna neki az a 2-3 perc amit én nyújtani tudok. Így valószínűleg inkább a 30 felettiek azok akik ki is tudják elégíteni.
2021. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Még mindig, nem a korod miatt vagy gyorstüzelő...
2021. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!