Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A domináns fiatal srácoktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A domináns fiatal srácoktól kérdezem, hogy izgatóbb-e egy idősebb, érettebb pasit alázni és szolgaként kezelni, vagy inkább fiatal szub srácot kerestek?

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatod ezen a téren, kérem oszd meg, akár privátban is.

2021. jún. 24. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Van akinek igen, másnak meg nem. Teljesen egyénfüggő, ízlések és pofonok ugyebár.
2021. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, nálad mi az idős. Pár év engem nem zavar.
2021. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Sztem fordítva izgatobb a felállás
2021. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Igeeen. Nekem hódolnak 35-40esek. 😋
2021. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
35 vagyok, fiatal fiú engem is alázhatna 😁
2021. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a domináns férfiak fiatal srácokat szeretnek kizárólag alázni, náluk idősebbeket nem választanak szolgának.

Persze lehet, hogy csak nekem nem volt eddig szerencsém, pedig jó ideje keresek fiatalabb, domináns, határozott férfit, akinek hódolhatnék.

2021. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6-os: Én is ugyanezt tapasztalom, régóta nem találok én sem fiatal srácot, akinek a szolgája lehetnék, pedig már sokfelé és sokféleképpen próbálkoztam. Pedig nem lennék hálátlan.
2021. dec. 10. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!