Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfiakat, akik hajlandóak lennének csak barátkozni?

Figyelt kérdés

Extrák nélkül.

Jelenleg abból áll az életem, hogy dolgozom, aztán a szabadnapjaimon meg elszórom, amit megkerestem.

Már elkezdtem önképzésesen zenét tanulni, nyelveket tanulni, de nem köt le semmi hosszútávon, és ha épp nem megyek sehová, akkor maximum egy idő után egyedül bújócskázhatok a lakásban.

Már próbáltam barátkozni, de eddig mindenki félreértette.

Nőkkel nem szeretnék, velük sosincs meg a közös hang.


22N


2015. nov. 4. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Bárhol. Komolyan. Még a nagybanin is a rascher zsákot áruló Pisti bácsival is. De, figyi már: ha közben rákívánsz a testiségre, erényövet raksz magadra, mert "csak barátok vagyunk?" Nem értem. Amúgy nagyon szívesen fogadnál gondolom pár migránst az üresen kongó lakásodba, ha annyira unatkozol. Na előlük tényleg lehet majd bujocskázni.
2015. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Háát ha nekem írnál pl. én szívesen dumálok veled 23f én sem szeretnék most senkit. De beszélgetni jó lenne :)
2015. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
A homoszexualitás kategóriában.
2015. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
A férfi-nő barátságba bele tartozik a baráti szex is, ugye tudod?
2015. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tartozik.
2015. nov. 4. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem van 2-3 ilyen fiúbarátom. Semmi sincs köztünk, és soha nem is volt. Maximum vonzalom, de az elmúlt.

Szóval létezik még ilyen, nyugi. :)

2015. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mivel hasonló cipőben járok, mint te, így én is örülnék egy ilyesmi kapcsolatnak. Viszont nagy az esélye hogy a világ két különböző végén lakunk :)

25/F

2015. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Hát... olyan helyen kéne keresned, ahol rendszeresen megfordulsz. Például ha nyelvet tanulsz, akkor irány a nyelviskola és ismerkedj ott...


Viszont sok sikert, szerintem nem létezik fiú-lány barátság.

2015. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Férfi-nő barátság nincs! Az csak egy kényszer kompromisszum az egyik fél részéről.
2015. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem még mindig inkább létezik fiú-lány barátság, mint lány-lány barátság ;)
2015. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!