Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok,ti mit reagálnátok,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,ti mit reagálnátok,ha kiderülne,hogy a pasitoknak van feltöltve a netre szexvideoja amin az ex csajával szerepelnek???És a közös baráti körötökben ki tudodna a dolog.Érdekelne,Megnéznétek?Szakitanátok?

Figyelt kérdés
véleményt irhatok erröl és a kort is.

2022. jan. 1. 15:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szexet, kettőnk viszonyát nézem, nemigen zavarna. De jobban átgondolva, nem lenne túl jó, ha ilyen lenne a neten a páromról. Az életet nem lehet pontosan megtervezni. Esélyes, hogy mondjuk akivel tartós kapcsolat, házasság lesz a vége, majd gyerekek is, ott már eléggé sok kellemetlenséget képes okozni ilyen videó, de még fotók is. Karrier szempontjából sem túl jó ilyesmi. Itt nem az én prűdségemen van/lenne a hangsúly, hiszen, amit írtam, alapból nem zavaran, hanem a közmegítélésen. Elgondolkodtató helyzet!

Azt szokták mondani, ami egyszer felkerül az internetre, az ott is marad. Van benne valami! Közszemélyekről, celebekről is mindig előtudják kotorni azokat is, melyeket már leszedtek.

Már az elég ciki lenne, ha a gyerekünk iskolájában megjelenne egy ilyen fotó, videó. Munkahelyekről már nem is szólva.

Azt se felejtsük el, amely képen, videón többen szerepelnek, valószínű a többieknek is van saját példányuk ezekből. Hogy ők, miként élnek ezekkel vissza azt nem lehet megtervezni! Fantáziám beindult, így elképzelhetőnek látok egy féltékeny exet is, aki később dobja fel a netre valamilyen bosszú okán.

nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

És ha valaki hozzáfért a géphez, fájlhoz és nem a szereplők egyike töltötte fel?


Erre senki nem gondolt?


Nem volt hol védve a gép, a gépen a fájl. Valaki hozzáfért és feltette. Persze a szereplők hozzájárulása nélkül.

dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak emiatt biztosan nem szakítanék vele és biztosan meg akarnám nézni kíváncsiságból, de engem is foglalkoztat a hogy került a netre téma. Vajon az exe egyrészt mennyire biztos, hogy tényleg az exe és mikor voltak együtt utoljára és beszéltél-e vele, kérdező, és a szemedbe mondta-e, hogy tud a feltöltésről?


Én sosem engedtem kamerát körülöttem, még nem intim helyzetben sem, pont emiatt, és prűd biztosan nem vagyok, inkább csak elővigyázatos. 40+ éves vagyok már.


Én is úgy gondolom, hogy az ember múltja elmúlt, már ha tényleg el is múlt, és nem nyúlik a jelenbe is. Emellett én nyitott kapcsolat párti is vagyok amúgy, és engem az sem zavar, h ő mással van, csak tudni szeretnék róla. A videózási kényszereket komolyan nem értem, ha nem bosszúból készülnek felvételek, akkor azért, mert valaki annyira büszke magára, hogy a világhálón akarja mutogatni a legintimebb testrészeit...? Ez az én véleményem, de én még az előző évezredben születtem, szóval dinoszaurusz vagyok itt vszeg.

dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
91%
Engem zavarna, féltékenyebb alkat is vagyok. Nem tenném szóvá és szakítani sem szakítanék. Nem szeretném látni... Szerencsémre régóta ismerjük egymást, így nem kerülhet elő ilyen videó az én esetemben.
dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

"A videózási kényszereket komolyan nem értem, ha nem bosszúból készülnek felvételek, akkor azért, mert valaki annyira büszke magára, hogy a világhálón akarja mutogatni a legintimebb testrészeit...?"


Miért videózod le a gyereked születésnapját?

Hogy feltedd a netre?

Nem.

Magadnak, hogy megmaradjon, mert az emlék megfakul, és szeretnéd a szép pillanatokat megőrizni örökre.

márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Oké, 35., jogos, ám annyi ilyen történet van, hogy hoppá: az exem ezzel zsarol/már kitette a netre, hogy ezek miatt mondom, hogy nem értem, hogy mások miért hagyják egyáltalán magukat lefilmezni vagy fotózni.


Amúgy gyerek is beperelhet felnőtt korában, ha közzé teszi a szülő a képeit, videóit, személyiségi jogokra hivatkozva, erre is volt már példa, bár tán nem Magyarországon, arról nem is beszélve, hogy persze, hogy minden gyerek cuki és minden szülő világgá is kiáltaná a gyermeke szépségét és cukiságát, ám vajon gondol-e minden szülő ilyenkor a pedofilok kiszolgálására a gyerek későbbi beperelési esélyei mellett?


Persze a csak barátoknak mutogatott képek és videók más kategória, már ha bízhatunk a barátokban, hogy nem publikálják bárki által hozzáférhetően.


Remélem, hogy Magyarországon is egyre több polgári per lesz a gyerekkori képek-videók személyiségi jogai miatt, hogy minden szülő jobban meggondolja, hogy mit publikál, komolyan, hiszen már egy újszülött csecsemőnek is vannak személyes jogai, csak persze akkor még nincs lehetősége meg is védenie azokat szegény kisbabának, azt a szülőnek kéne, legyőznie a képi megjelenéssel járó világgá kiáltási kényszerét!

márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. dolgom lenne megnézni a videót és az alapján dönteni a dolgokról.
ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem zavarna
ápr. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%

#36

Te a valláskárosult vagy?

ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!