Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok,ti mit reagálnátok,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,ti mit reagálnátok,ha kiderülne,hogy a pasitoknak van feltöltve a netre szexvideoja amin az ex csajával szerepelnek???És a közös baráti körötökben ki tudodna a dolog.Érdekelne,Megnéznétek?Szakitanátok?

Figyelt kérdés
véleményt irhatok erröl és a kort is.

2022. jan. 1. 15:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
45%
Rögtön szakítanék vele
2022. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Ciki, de attól is függ mennyire "aberrált" esetleg az a videó. Vagy csak fel lett véve, hogy éppen szexelnek semmi "extrém". Baráti kőrtől is függ fordított esetben szerintem problémásabb, ha csajról derül ki. Nyilván csak megnézném. Szerintem egy normál kapcsoltnál kicsi az esély, hogy kibírja. De ez nagyon szituáció függő szerintem. (Ha valaki videót készít még ha csak a saját otthoni videotékába nem lehet 100%-n biztos, hogy nem kerül fel a netre.) F.
2022. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
59%
Szakítanék. Nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen emberekkel legyek együtt. Ha csak szexpartner lenne, az még oké. Főleg ha nem ő töltötte fel, hanem 'áldozat'.
2022. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
66%
vicces, pont ma toltok fel videot a baratnommel😂
2022. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Kizárt, hogy megnézzem, nem akarnám látni. De 28 éves, ha kiderülne, hogy van róla fent valami pl 19 éves korából, azért nem szakítanék. Mindenki csinált hülyeségeket fiatalon. Nameg ne valami extrém dolog legyen. De nem dobnék el 4 évet azért, mert anno (fontos, hogy nem friss felvétel) volt egy ilyen eset. Minden téren rendben vagyunk, például a szex is tökéletes, nem vágnék régi idők hibáit a fejehez.
2022. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
28%
Nálam kuka mindenki aki feltesz ilyen jellegű képet, videot
2022. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
Engem inkább izgatna.
2022. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%

Miért szakítanék? Nem is értem, akik szerint ez ok a szakításra, azoknak mi a bajuk?

Tisztában vagyok vele, hogy voltak női, másokkal is szexelt előttem, én se szüzen jöttem a kapcsolatba. Ha anno ezt felvették, hát az ő dolguk.

Más kérdés, hogy én ezért nem szeretném videora venni, mert ki tudja, kik láthatják majd, de egyébként nincs ebben semmi.

Kivéve egyetlen esetet: ha a pasi mondjuk bosszúból, a csaj tudtán és beleegyezésén kívül töltötte fel szándékosan, mert az nagyon szemét dolog.

2022. jan. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
65%
Letöröltetném vele
2022. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
69%
#1 , #3 #6 Az ilyen prűd fapináktól mentse még minden férfitársam az Isten!
2022. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!