Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit gondoltok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok? Elsősorban hozzátok szólna a kérdésem, mégis női szemmel jobb a rálátásotok a helyzetre.

Figyelt kérdés
Szóval van egy kolléganőm, nagyon jóban vagyunk tök jó a kommunikáció köztünk, segítünk is egymásnak, amiben tudunk. Most legutóbb én segítettem ki őt és azt mondta, hogy meghálálálja, bármiben segít és viszonozza csak szóljak! Nekem úgy alakult, hogy egy ideje még magammal sem volt időm foglalkozni, nemhogy nővel, ha értitek... Szóval meg szeretném kérni, hogy akár kézzel... segítsen ki, csak nem tudom, hogy a bármiben való viszonzásba ez is bele fér e és, hogy meg merjem e egyáltalán kérni és ha igen akkor hogyan? Ti hogy látjátok a helyzetet, mit kéne tennem? Köszönök szépen előre is minden jellegű segítő és építő választ!

2022. jan. 1. 18:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyira imádom, amikor valaki kikéri az emberek véleményét, de ha nem olyan választ kap, amilyenre számított, akkor mindenki egy rohadék.
2022. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen kiégtem💀
2022. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj hogy nem tudsz beszélni vagy beszélgetni.

HA ilyet mondott akkor csak beszélni kell vele hogy ezt hogy gondolja.

Hívd meg valahová egy kávéra vagy italra oda ahol nyugodtan tudtok beszélni ketten.

Persze megdicsérheted hogy milyen csinos, meg rendes hogy ilyeneket mond .

Azt nyugodtan mondhatod hogy tetszik neked a kedvessége de hát te nem azért segítesz neki hogy elvárnád hogy vissza adja, te csak azért csinálod mert.... és itt mondhatsz szépeket neki.

Ha egy kicsit ő is akarja akkor majd átveszi a beszélgetés fonalát és ha akar valamit akkor ő is sejtetni enged valamit. Persze nem konkrétan még de lehet már abból érezni, érteni hogy tetszel-e neki vagy többet is tudna veled kezdeni.

Szóval ne légy bunkó mert ha azt belököd neki hogy szopjon le, lehet örökre kivág.

Bármilyen egy nő, szereti kéretni magát, szereti ha udvarolnak, dicsérgetik a szépségét és a kedvességét.

2022. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23-as, hol olvastad, hogy a kolléganője olyat mondott, hogy akár szexuálisan is?

Egy munkahelyi szívességért cserébe szexet kérni? Nagyfokú tirpákság lenne a pasitól, automatikusan kuka az ilyen.

2022. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tettél neki egy szívességet amiért cserébe szexuális dolgot várnál el? Undorító. Minek nézed te a kolléganődet? Ezt úgy nevezik hogy szexuális szolgáltatás, és igen telített a piac, van választék. Tudod fizetsz érte. Egy random nőt meg ne nézzél már prostinak. Toxikus szexista pasas.
2022. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!