Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit gondoltok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok? Elsősorban hozzátok szólna a kérdésem, mégis női szemmel jobb a rálátásotok a helyzetre.

Figyelt kérdés
Szóval van egy kolléganőm, nagyon jóban vagyunk tök jó a kommunikáció köztünk, segítünk is egymásnak, amiben tudunk. Most legutóbb én segítettem ki őt és azt mondta, hogy meghálálálja, bármiben segít és viszonozza csak szóljak! Nekem úgy alakult, hogy egy ideje még magammal sem volt időm foglalkozni, nemhogy nővel, ha értitek... Szóval meg szeretném kérni, hogy akár kézzel... segítsen ki, csak nem tudom, hogy a bármiben való viszonzásba ez is bele fér e és, hogy meg merjem e egyáltalán kérni és ha igen akkor hogyan? Ti hogy látjátok a helyzetet, mit kéne tennem? Köszönök szépen előre is minden jellegű segítő és építő választ!

2022. jan. 1. 18:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt szeretnéd, hogy a kolléganőddel megszakadjon a jó viszonyod, nyugodtan mond csak neki. 99% eséllyel kapsz egy büdös nagy pofont, és az életben nem áll veled szóba.
2022. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom te sem szexuális témában segítetted ki.
2022. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nos akkor annyit még hozzátennék, a kárörvendő és rosszakaró társaságnak, hogy szexről is nyiltan gyakran beszélgetünk mindenféle tabuk nélkül. A beszélgetéseinkből erős arra következtetne egy fogyatékos is, hogy nem lenne ellenére egy kis játék. De tudjátok mit felejtsük is el, megfogadom a jó tanácsot és megyek teszek érte, ide meg az életben nem írok többet soha.
2022. jan. 1. 18:40
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan leépíteném, és soha többet nem szólnék hozzá. Talán még körbe is járna a hír, hogy egy barom vagy. Anyádat nézd prostinak.
2022. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék egy ilyennek, sőt zaklatásnak venném ha erősködnél (mivel véleményt kérdeztél csak leírtam).

De ezt csak te tudod van-e olyan viszonyotok. Itt nem tudja ezt neked senki pontosan megítélni.

2022. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kèrdező. Ha beszèlgettek egyèbkènt is sexuàlis tèmàkról, akkor egy alkalommal kèrdezz rà, hogy mi a vèlemènye a baratsàg extràkkal kapcsolatokról... az is lehet , hogy tènyleg igyekszik cèlozgatni neked , de annak is nagy az esèlye , hogy fèlre èrted.. azèrt forró a szitu , mert kimeríti a sexuàlis zaklatàs fogalmàt tulajdonkèppen, ha mègis rosszul vetted a jeleket.
2022. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan ez a baj a férfi kollégákkal (meg általában a férfiakkal). Ha normálisan állok hozzá, segítünk egymásnak, jóban vagyunk, előbb utóbb szexuális szándék lesz mögötte.
2022. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező megtestesíti azt a férfi magatartást amit rühellek. Mondjuk én ha akarok valamit bárkitől, akkor azt tudatom is vele. Minden más esetben, ha zaklat azonnal lépek ellene, minimum megszakítom a kapcsolatot. Direkt szexuális ajánlatra baromi pipa lennék.
2022. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Reméltem, hogy egy troll, de most már kezdek félni, hogy a kérdező tényleg egy ekkora barom... Durva, hogy ilyenek járnak köztünk.


Szegény kolléganőjét is sajnálom, hogy egy ekkora balfsszal kell egy légtérben dolgoznia.

2022. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Idiota vagy
2022. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!