Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » ABDL-t kedvelő lányok, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ABDL-t kedvelő lányok, hogyan csöppentetek bele?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?
2022. jan. 1. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Az mi?
2022. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
1-es, ne tudd meg....Én tényleg nem ítélkezem de olvastam egy fórumon hogy mikre élveznek ezek a lányok-fiúk. Pelenka imádók röviden. :D Na mindegy, és ott a fórumon ecsetelték hogy buszon, munkahelyen stb össze szarták magukat és milyen jó érzés volt....pfff :'D
2022. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
nos mi egy fiatal pár vagyunk és elég sokat játszunk ilyeneket..nem ezért lenézni senkit,és ha ki írta kérdező..irjunk normális válaszokat neki..mi 5 éve játszunk ilyeneket!!az írjon akit érdekel ez a téma..
2022. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
jöhet az infó :)
2022. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
akit érdekel bármiben tudunk segiteni..a párommal..és nyiltan beszélgessünk erről..szép napot kedves,,,,pelus kedvelők!!
2022. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
jó volna írnátok,és akit érdekel a dolog it tudnánk tapasztalatokat cserélni..segiteni másoknak,akit ez érdekel izgat..akit nem érdekel..ne irjonide..a kérdezőnek segitsünk!!kitti és zsolt
2022. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Most minek lettem lepontozva? Azért mert le mertem írni hogy az Index pellus kedvelők topikjában ilyeneket írnak, hogy össze sz*rják magukat nyílvános helyen és erre IS izgulnak?
2022. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Számomra ez a szint már túlzás, de egy DDLG-t nagyon is kedvelek.


Hogy hogyan csöppentem bele. Szerintem mindig is bennem volt, aztán egyszer csak találkoztam vele,hogy azta van ilyen. Addig nem tartottam különösebbnek a "kislányosabb" énem, de azóta ilyen kapcsolatra vágyom.


Jelenlegi barátommal sajnos nem élhetem ezt meg teljesen.


18/L

2022. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%

DDLG nekem is bejön.

F

2022. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Barátom ötlete volt,alig 18 voltam.Bevállalós vagyok,úgy gondoltam miért ne próbáljam ki.Tetszik,izgat,de csak a kisebb dolog!
2022. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!