Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy nincs vagy kamu férfi oldalról, hogy vannak szex éhes nők?

Figyelt kérdés

Ékes példája az előző kérdésem eredménye, ami kételkedők ellenére igaz: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Most a fókusz a kételkedő hozzászólásokon van és nem rajtam.


Bár értem, hogy sok itt a kamu történet és troll, de azért nem mindenki. Én ezt tapasztaltam. Sőt, PM-ben tök jókat beszélgettem ismeretlennel a sexről is. :)


2022. jan. 2. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert a sikertelenseguk miatt inkabb azt mondjak hogy kamuuu, en is kezdem nagyon unni N
2022. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a magát kiadó lánynak nevezett fiúcska illetve a egyenlőtlen arányok is!
2022. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Mert még mindig kinéznek, ha nőként van libiód, vágyaid, elvárásaid.
2022. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Mert tényleg rengeteg van. Több, mint túlfűtött nő.

Te nőként igazi pasikkal beszélgetsz, mert a melegek és hasonlók nem találnak be, hiszen nem vagy érdekes nekik, fordítva viszont más a helyzet.

Amivel meg is ölik az oldalt. A lányoknak nem hiszik, hogy lányok, és azok is eltűnnek, akik egyébként nyitottak lennének egy jó beszélgetésre.

2022. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként se beszélgetek igazi pasikkal, ne egy egyszer nőként, máskor férfiként írják alá, és pont azért nem hisznek már nekem, mert itt unatkoznak és erre verik.
2022. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert így van. 100 emberből kb 10 a lány a többi mind troll, kamu lány.

A szex éhes nők nem ezen az oldalon vannak és nem is neten élik a világukat. Már leírtam 1000x, de leírom újra. e

Ezen az oldalon buta tinik, szerencsétlen lelki, depressziós beteg emberek vannak, magányos emberek, kiégett unatkozó trollok, maradék része aki épp nem tud mit csinálni magával és feljön 1 órára válaszolni a kérdésekre naivan. Ennyi. Itt szex éhes nők nem lesznek. Olyan lehet összeismerkedsz egy lelkibajos csajjal és taliztok és akár lehet belőle szex, de ne keverjük már össze a dolgokat.

2022. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
6: nekem lett ilyen évekig tartó szexkapcsolatom, és egyikünknek sincs lelkibaja N
2022. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hány ilyen kérdést fogsz még ma feltenni?
2022. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert mindenki magából és a saját tapasztalataiból indul ki.

Én is tettem fel egy kérdést, ahol nem azon volt a hangsúly hogy meddig szexeltünk, de egyből jött a sok oltás, hogy biztos kamuzok, mert ők sem bírják addig.

2022. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A lepontozásom a legegyértelműbb bizonyítéka annak, hogy igazam van. Valószínűleg az elvárás szó volt a hab a tortán, nem lep meg. (3)
2022. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!