Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas / élettársatokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas / élettársatokkal együtt élő férfiak! Hogy lehet/hogy szoktátok kimagyarázni/eltitkolni az asszony elől az örömlányra költött pénzt?

Figyelt kérdés

Közös számlánk van. Már többször volt ilyen jellegű kiadásom, de most tette szóvá először a hiányzó pénzt. Ti hogy intézitek ezt, vagy hogy a legokosabb?

45/F



2022. jan. 2. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Vállalkozó vagyok, külön kasszán élünk.

kettő szeretőm van, egy külön lakást tartok fenn, ahol találkozni szoktam velük munkaidőben hogy ne tűnjön fel.

2022. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi közös kasszán vagyunk, persze nem kell minden forinttal elszámolnom, és akkor költök amikor akarok. Eddig meg is tudtam oldani, hogy nem vette észre, most kérdezett rá először. Azt mondtam alkatrészt vettem a motoromba, el is hitte. Csak azon gondolkodom hogy ha máskor is rákérdez akkor mit mondjak ami nem feltűnő.
2022. jan. 2. 15:20
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Mond meg neki az igazat. Legalább lesz döntési lehetősége mit kezd azzal, hogy ilyen fertőt viszel haza.

Inkább egy rendszeres szerető mint egy prosti...

2022. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sokkal több időt, energiát és pénzt igényel egy szerető mint egy prosti. Nehezebb is ismerkedni, fogalalkozni vele, bújkálni, félni mikor tálal ki a feleségemnek, mikor bukunk le. Egy prostit meg kifizetek és nincs kérdés, nincsenek elvárások, nem hívogat, neincs tabu a szexben, és akár minden alkalommal máshoz is mehetek a pénzemért. Meg amúgy sincs igényem állandó szeretőre, ilyen téren mindent megkapok az asszonytól.
2022. jan. 2. 15:40
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Olyan nővel kell ősszeállni amelyik mellé nem kell másik

F43

2022. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
20+ év után szerintem nincs ilyen nő, de amúgy nem ez volt a kérdés.
2022. jan. 2. 16:06
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
6# akkor válni kell
2022. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Ez nagyon nehéz így, hogy közös kasszátok van.

Sajnos mi is közös kasszán élünk, én csak most szeretnék menni először, nekem az a szerencsém, hogy mindig beesik egy kis mellékes amiről nem tud, így mindig van 30-40-60 ezer forintom eltéve.

De gondolom te kötött munkába vagy, így nehéz...lehet elkellene add a megunt dolgaid esetleg a tudta nélkül és mindig forgatni valamibe valahogy.

Vagy egyszerre egy nagyobb összeget kellene kivegyél...hengerfejes lett a motor vagy valami...és beadni neki.

2022. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
7: nem kell. Ne te mondd meg mit kell.
2022. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8, igen így volt hogy nagyobb összegeket vettem ki, meg amúgy is szokott nálam pénz lenni, de azért nayjából nyomon tudja követni a pénzmozgásokat.
2022. jan. 2. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!