Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, fordult már elő olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, fordult már elő olyan hogy egy csaj alapjáraton nem annyira vonzott, de nagyon jó volt vele a szex és közben sokkal vonzóbb látvány is volt mint alapból, és ezzel megfogott?

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett, én is srác vagyok, és kb most ez velem a helyzet, és nem értem meg magam hogy mit is akarok meg ilyenek.

2022. jan. 2. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt. Később belé is szerettem. De plátói maradt :D
2022. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. 9 hónapot voltunk együtt.

Nagyon jó volt az àgyban.

2022. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 hete lett vege egy ilyen kavarasomnak. Csaj kulsore nem volt az esetem,mivel teltebb alakja volt a korabbi baratnoimtol.Nagyon vad es tuzes volt a csaj.Ahogy bejott a szobamba es bezartam az ajtot utana minden szo nelkul levette a nadragjat,felsojet es ugy fekudt az agyamon,amire meg korabban nem volt pelda. 3 honap utan mar kezdtem megkedvelni es eljatszani a gondolattal,hogy tobb is lehetne az egeszbol,de addigra fordult a kocka es eltunt az az erzes,amit erzett irantam. :)
2022. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Elsőre nem tetszett annyira, mint az előző barátnőm, de az ágyban mindenért kárpótolt többszörösen.

Amúgy ő is szép volt természetesen.

2022. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt.Szexben is nagyon tudott,belsőleg is rendben volt.
2022. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Aki nem vonz külsőre és emberileg annak eszrm ágában sincs adni, ergo szex sem alakul ki...
2022. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!