Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, akik szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, akik szeretnek dominálva lenni egy nő által, mitóta vagytok ezzel tisztában?

Figyelt kérdés
Kb. hány évesen vettétek észre, hogy ez vonz titeket, és próbáltátok magatokban ezt úgymond elnyomni?
2022. jan. 2. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

31 vagyok, de véglegesen kb csak 2 éve tudatosult bennem, hogy igen én sub férfi vagyok. Persze már régóta, kb 22 éves korom óta tudtam hogy izgatnak a női dominancia-dolgok.


Persze hogy próbálom folyamatosan elnyomni magamban, hisz nincs más választásom. Ilyen lányt nem találtam soha, aki megyőződésből ilyen és nem pénzért. Ha voltak is neten ilyesmi beszélgetéseim azok is elültek, vagy ő nem akarta élőben.

2022. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39 vagyok, nem voltam még dominával, de nagyon bírom a domináns nőket. Kb. 15-20 évesen vettem ezt észre magamon.
2022. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tizenéves korom óta tudom magamról...

Én nem próbálom meg elnyomni. Szerencsére a feleségem domináns és benne van ilyenekben.

2022. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkent mar tudtam
2022. jan. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miota a kepembe mondta h kicsi a farkam, nem erzi h dugom, h az o puncijaba igazi ferfi igazi farka kell, nem az en kis semmim. Es meg fog csalni igazi ferfiakkak, hiaba marad velem. Es vegig kell neznen, h jobban elvez mas alatt, mint ahogy velem valaha is tenne…
2022. jan. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!