Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan partnered, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan partnered, aki nem tudta/nem akarta kielégíteni a szexuális fantáziád? (Pl. nem csinált meg valamit, amit szerettél volna az ágyban.)

Figyelt kérdés
Szétmentetek emiatt? Vagy beletörődtél, hogy 1-2 dologra nem kapható a párod, és mégis vele maradtál. Ha utóbbi, akkor mennyire érzed ettől frusztráltnak magad?

2022. jan. 6. 00:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarta análba. Mondjuk, hogy beletörődtem és nem volt jelentősége. Idegbeteg volt szóval szétmentünk, de nem amiatt.
2022. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
volt ilyen csajom. van egy kicsi labfetisem, semmi beteges mint amik ezen az oldalon vannak. csak siman szerettem (volna) neha neki simogatni masszirozni, es nem, nem 0-24. par ilyen alkalom utan mondott valami olyasmit hogy minek simogatom en a talpat, valami beteg labfetises vagyok? mi jo ebben? nem pont azonnal, de ra par napra szakitottam vele. aki ennyit nem bir elnezni a masiknak, azzal nehez lenne egyutt elni pl..
2022. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
2-es, az utolsó mondatodat vonatkoztasd magadra is...
2022. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Izgatott egy időben a gondolat, hogy megláthatnak szex közben vagy valaki direkt végignézi. Nagyon be tudtam indulni ettől a gondolattól. A partneremmel kétszer pórbáltuk autóban és ez volt a legizgatóbb benne, hogy megláthattak. Nyilván nem forgalmas helyen parkoltunk le, elég volt a lehetőség tudata is, nem akartam biztos lebukást.

Képtelen volt rá. Annyira ráparázott, hogy megláthatnak, megbüntethetnek, hogy fel se állt neki.

Második alkalommal különösen fel voltam rá spannolva, mert ahol ebédeltünk, két pasi úgy megbámult, hogy majdnem kiesett a szemük és nagyon szépnek éreztem magam és amikor rendben vagyok magammal, az a libidómon is meglátszik. Ezután állt félre az autóval. Igaz, csak meg akart csókolni, de annyira nyugis környék volt, én szerettem volna többet. Ott is csődöt mondott.


Na azóta semmi nem tudja felkelteni a libidómat. Akkor megtanultam, hogy felesleges vágynom a szexre, ha egy banánt dugok fel, sokkal jobban járok és kevesebb a macera, de a banán se érdekel már.


A pasit meg dobtam.

2022. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mr.The Colonel ***** válasza:
39%
4-es, ha nem indiszkrét a kérdés, -mert ahogy említetted ez a libidódat teljesen tönkretette- miért nem próbálkoztál pszichológussal? Azért az még sincs rendben, hogy egy másik, gyenge fél teszi tönkre a Te szexuális étvágyad.
2022. jan. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

3: nem nem vonatkoztatom. en eltudtam nezni, hogy nem mez izu a puncija, sot egyaltalan nem volt jo. de megis rendszeresen nyaltam mert imadta.

egyebkent meg ha aztmondja, hogy ezt ne mert csikis, vagy labfobiam van, vagy nemszeretem a labam, stb akkor aztmondom oke. itt a stilus verte ki a biztositekot, mikozben a gęcit meg nyelte mint kacsa a nokedlit.

ugyhogy 🖕🏻

2022. jan. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Exem nem volt hajlandó megujjazni soha. Meg egyéb dolgokban se volt benne, na de az ujjazás? Tényleg?:D Elképesztő volt... pedig nem gyszer kértem, utalgattam is rá stb. Ritkán rávtte magát, gondolom mert nyaggattam. Aztán megint semmi hónapokig. Szakítottam. Részben a szex miatt is, de nyilván személyiségben se passzoltunk.
2022. jan. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#6!

Az én exem is prüdként állíttatta be magát nálam. Nem akart szop.ni sem. Csillag Patrik az ágyban, beszélni sem lehetett vele mert megsértődött. Nem volt mézes a punc.ija ezért sem nyalták, azt mondta nyaljam ki aztán meglátja hogy le cumizok vagy sem. Össze kaptunk. Azt mondta ott az ajtó ha nem jó. Aztán elegem lett, úgy adódott és leszo.pattam de olyan idegből. Oklendezett de nem hagyta abba, legalábbis nem engedtem. Nedves volt de nagyon, és a végén szájba élveztem, akkor nem de utána nyelte mint kacsa a nokedlit. Vége lett mert folyton féltékenykedett nyomozgatott utánam stb. Kiderült hogy neki volt bikája.


#7!


Én még szeretek ujjazni, sőt! Tovább is, egyre több ujjat használni. Ujjazás nyalás Kombi!

2022. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyi volt a vágyam, hogy ne 5 perc alatt süljön el, normálisan nyaljon, nekem is legyen orgazmusom. Nem sikerült összehozni.
2022. jan. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt, volt...... El os váltam tőle 🙏
2022. jan. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!