Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyom erre állandóan? 30N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom erre állandóan? 30N

Figyelt kérdés
Ha bejon egy pasi szexualisan akkor egybol az ugrik be h àll felettem én meg szopni akarom gyorsan és azt akarom h húzza a hajamat es finoman pofozgasson ..Nem vagyok szubmissziv tipus sztem ..Ez a vágy oly annyira belém jon hha munkahely v bolt ilyesmi nem merek a pasira nezni mert zavarba jovok sztem 30 evesen mar nem kellene igy viselkednem..de ez a vágy h betegesen szinte akarnam a pasit inkabb visszafogom magam na mind1 sztem ezt senki nem erti meg osszevissza gondolgatok mindent amugy utana mar alljon mellé egy masik pali is es mint a 20 as eveimbem jobbol ballrol szoptam a faxt kicsit alparian irtam de ne allszenteskedjen itt senki meg en se

2022. jan. 6. 02:07
1 2 3 4
 1/40 Mr.The Colonel ***** válasza:
95%

Szóval téged inkább az orális szex csinálása izgat fel?

Nem hiszem, hogy van ebben kivetni való. Egy életünk van és normális keretek között szerintem meg lehet oldani mindent.

Szerintem mindig az a lényeg, hogy a másik fél ne sérüljön közben. 😊

27F

2022. jan. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te pasi vagy!
2022. jan. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
64%

Valóban nő vagy akkor miért nem teszed?

De az irasodbol kiderül hogy te egy pasi vagy. Ilyet még egy alpári stílusú nő sem ír le amit te. Ez a baj a gyk-n, pasik írnak kérdést vagy válaszokat nőnek kiadva magukat. Aztán csodálkoznak hogy komolytalan, troll válaszokat kapnak. Először is fejben kellene rendet tenni, mert ha hetero vagyok nem adom ki magam másik nemnek.

2022. jan. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Oldfire ***** válasza:
80%
Kamu.pasiknak van ilyen szókincsük
2022. jan. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Elnézve az írásképedet, te max egy kis hülyegyerek vagy nem egy harmincas nő.
2022. jan. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%

Faxt. Nekem is kell egy jó fax.


65L

2022. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, te tényleg nő vagy-e, ahogy korábban írták már, tényleg kissé fura a stílusod.

Ugyanakkor ez egy létező jelenség, én is szoktam hasonlót átélni, ha nem is mindig, mindenhol, akárkikkel, de tényleg van ilyen. Vagy legalábbis hasonló.

de mint mindenben, itt is azért általában tud uralkodni magán az ember.

N

2022. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
70%

imaaaadooom a tobb kukival torteno szopikat! egyszerre kettot szajba vennii cumikalni isteniiiiiiiiiiiiiiiiiii

40N

2022. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
30%

Hát ez a kijelentés mögött is megnézném blu van! 8/8

36F

2022. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat!



Valójában ki van !


Javítás!😉

2022. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!