Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert vagyom orgazmusra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyom orgazmusra allandoan?

Figyelt kérdés

Eloszor is, legyszi ne keressetek at a kerdesemet a szexualitas kategoriaba, mert semmi kedvem az unatkozo ferfiak perverz leveleihez.


Munka miatt a parommal szetkoltozunk mar nehany honapja, talan 4-5. Igy csak heti 1x talalkozunk 2-3 napra. Ez alatt van szex. Regen se voltam az a tipus , akinek minden alkalommal van orgazmusa, mert eleg nehez elernem csikloval is, huvelyi uton egyaltalan nem megy. Igy szex elott, kozben, utan van csiklo orgazmusom, ugy, hogy magamnak csinalom kezzel, a parom nyelvvel vagy ilyesmi.

Na szoval, mostanaban azt vettem eszre, hogy allandoan ,, bizsergek,,. Mar zavaroan sokat. Munkhelyen is. Legszivesebben elzarkoznek es maszturbalnek, de nyilvan nem lehet, igy marad az, hogy kitartok hazaig, de akkor viszont 2x is csinalom. Ez megy mar jo par hete. Es a napi ketto mellett erzem ezt. Igazabol nem banom, szoval nem eskk nehezemre kielegiteni magam. Az a resze bant, hogy folyamatosan arra figyelek, mennyire borzasztoan kivanom, es alig varom, hogy haza erjek.

Kerdesem, normalis ez?

Eleg fiatal vagyok, 22 eves, nem tudom a hormonokhoz mennyire van koze. Bar ahogy gondolom, semennyire, mivel eddig nem volt ilyen ,,gondom,,.

Nem valtozott semmi az eletemben, a parommal evek ota egyutt vagyok, nem jartam uj helyen, nem ettem semmi ujat, ugyan ott lakom. Stb.



2017. nov. 15. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez még semmiség.

Ez még bőven a "beteges" alatt van :)


Igaz én pasi vagyok, de nekem is vannak olyan napjaim, hogy már délután vagy délben eltervezem, hogy na akkor ma este egy jó nagy masztiestet rendezek...

Nincs ezzel semmi gond szerintem.


29/F

2017. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Késő. Átraktak
2017. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egészséges vagy, egyedül a hormonokhoz van köze, a párodnak irigylésre méltó a sorsa. A fiatal nőknek legalább a háromnegyede ugyanígy van, igen gyakran még aktív párkapcsolatban is. Normális.

A kérdésed a megfelelő kategóriában van, és bár nem utkozom, perverz nem vagyok, csak (majdnem) mindent kipróbálok, levelet nem írok. :)

2017. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy vibrátort aranyos, és megoldódik a problémád ;)
2017. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van. :)
2017. nov. 18. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerezz egy nagyobbat, úgy veszem észre a mostani egy "kicsit" kevés! ;) :D
2017. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint irtam, huvelyi uton nem megy, akkor se menne, ha egy faronkot szereznek be.
2017. nov. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!