Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az k***ás dolog ha állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az k***ás dolog ha állandóan arra vágyom h keményen dugjanak meg?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az ilyen érzéki lassú szexet. Olyan erőltetettnek érzem csak és nem is élvezem. Csak akkor nedvesedek be és van orgazmusom ha keményen csinálják. Persze nem szado mazo szinten. Volt nem egy pasi akit hiába kértem erre ők nem akarták ezért elhordtak mindennek mert még szinlelni se tudtam az orgazmust. 21/L

2018. szept. 25. 10:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem nem k*vás
2018. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Én is a kemény dugást szeretem.

18/F

2018. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Csak akkor ha itána pénzt is kérsz

24N

2018. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
attól hogy erre vágysz, ez okoz örömet, és csak így tudsz elélvezni..attól még egyáltalán nem vagy qrva és nem qrvás
2018. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Én is erre vágyom de nem érzem magamat ribinek.
2018. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Természetes igény.


Csak a tiniknek szexről szóló írások mind a gyengédségre, óvatosságra helyezik a hangsúlyt ezért sok lány azt hiszi hogy a durvább szexre való vágya természetellenes. Pedig nem az

2018. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%

Inkább ribis. De nem baj, vannak pasik akik szeretik a rosszlányokat.


Inkább ez, mint a prűd, aki még be sem meri kapni.

2018. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, nálam pozitívum lenne. Persze időnként jó egy gyöngéd, szerelmes összebújás is, de alapvetően én is a kemény szexet szeretem. Mondjuk nekem a BDSM is bejön, de ha normál szex van is, akkor is inkább intenzívebben, dominánsan szeretem.

Szerintem az van, amit Alex C írt. Nyilván, hiszen egy szűz lányka, aki most bontogatja a szárnyait igenis csinálja lassan, gyengéden, hogy az első ne vegye el a kedvét egy életre. Aztán ha ráérez... szóval érted.

És ha ku*vás? :D Annál izgatóbb! Én sem szeretem a szemérmes lányokat. Nyugi!


27/F

2018. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Jaj :):) Ugyan, látszik hála istennek hogy nem tudod milyen egy igazi k.. Előbb utóbb mindegyik nyüsszög valamin, vagy több pénzt kér, vagy még az elején szereti keményebben aztán meg idegesíti, vagy túl meleg van vagy túlságosan hűt a klíma... Szóval nem sose titkold az igényeid vagy hogy mi a jó és mi a rossz neked
2018. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ebben semmi rossz, te ezt szereted, csak a megfelelő partnert kell megtalálni hozzá...
2018. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!